100 milionów euro w puli Euro Millions!

5th Czerwiec 2015, 02:31

euromillions onlineCzy ktoś z Was chciałby wygrać 100 milionów euro w ten weekend? Myślę, że to głupie pytanie, bo pewnie każdy chciałby zgarnąć główną nagrodę w największej europejskiej loterii Euro Millions. Już w piątek losowanie, w którym mając odrobinę szczęścia, można zdobyć 417 000 000 PLN czyli 100 000 000€!

Jutrzejszej nocy każdy gracz, który wybierze 5 liczb z 50 oraz 2 liczby dodatkowe z 11, a także kupi losy EuroMillions – będzie mieć szansę na wygraną. Losowania odbywają się w Paryżu, gdzie aktualnie rozgrywa się Roland Garros – wielki turniej tenisowy. W weekendowych finałach prawdopodobnie Novak Djokovic i Serena Williams sięgną po główne nagrody. Może i Ty zdobędziesz wielką wygraną w loterii Euro Millions?

Jeżeli chcesz zagrać w Euro Lotto w najbliższy piątek to pamiętaj, że najczęściej wybierane liczby w tej loterii to 5, 14, 23, 30 i 50, a najczęściej losowane liczby dodatkowe to 3, 5, 8, 2 i 1.

Przypominam, że warto skorzystać z opcji Grupowe Lotto, gdyż co czwarta wygrana jackpot to właśnie grupowa gra, która zwiększa szanse na zdobycie dużej nagrody w loteriach. Korzystając z grupowej subskrypcji można diametralnie zwiększyć prawdopodobieństwo zdobycia nagrody i choć trzeba się nią podzielić z innymi osobami z grupy to przy takich jackpotach jak 100 milionów euro – można to zrobić bez problemu.

Losy Euro Millions online warto kupić na LottoPark.com, gdzie można to zrobić szybko, sprawnie i bezpiecznie, a także w opcji grupowego lotto.

Warto grać w EuroMillions – może tym razem wygrana trafi do kogoś z Polski? 100 milionów euro czeka!

Mega Millions przez Internet

Zagraj już dziś w amerykańskie lotto!

Rekordowe kumulacje lotto i atrakcyjne nagrody czekają!

Sprawdzaj wyniki lotto wygodnie i sprawnie przez Internet!

Zagraj w ulubione loterie bez wychodzenia z domu!

Największe loterie lotto na świecie

Witaj w świecie lotto online!

Znajdziesz tu największe gry lotto, a także świeże wyniki losowania lotto i ciekawostki.

Sprawdzaj archiwalne wyniki losowania i najświeższe informacje.

Wybierz loterię dla siebie i zagraj online już dziś!

Czekają na Ciebie m.in. Powerball, EuroMillions, SuperEnalotto czy polskie Lotto.