1000. losowanie EuroMillions – kolejne 1000 przed nami!

26th Kwiecień 2017, 11:21

losowanie EuroMillionsW piątek odbyło się okrągłe, 1000. losowanie EuroMillions. Nic dziwnego, że media na całym świecie aż huczą o tym wydarzeniu. Europejskie lotto działa od 2004 roku, a więc od 13 lat dostarcza emocji, proponuje wysokie kumulacje, oferuje bardzo atrakcyjne wygrane i proste zasady. Z okazji jubileuszowego losowania w mediach pojawiły się interesujące statystyki, które pokazują, że liczby EuroMillions są duże, naprawdę duże! Poświęć chwilę na lekturę i sam się przekonaj!

W ciągu ostatnich 13 lat rozlosowano aż 481 milionów linii, czyli zestawów numerów, które miałyby przynieść szczęście graczom. Łączna wysokość wypłaconych przez organizatorów loterii wygranych to… 34,6 miliarda euro! To kwota, którą nawet nie wiadomo jak zapisać w formie samych cyfr po przeliczeniu na walutę polską.

Francja to kraj, w którym kupiono największą liczbę wygrywających losów. Łączna kwota wypłaconych wygranych we Francji to 490 900 000 euro. Drugie miejsce pod względem wypłaconych pieniędzy wygranych w loterii EuroMillions zajmuje Wielka Brytania z kwotą 481 100 000 euro. We Francji zdobyto również największą liczbę jackpotów – 85 kumulacji. Drugie miejsce w tej statystyce zajmuje Hiszpania z 82 kumulacjami, a trzecią lokatę wyliczono dla Wielkiej Brytanii, w której wygrano 65 kumulacji.

Ciekawą ankietę przeprowadzono wśród 6 tysięcy graczy, którzy korzystają z loterii EuroMillions. Według wyników aż 70% badanych wolałoby pozostać anonimowymi osobami, gdyby wygrali w lotto duże pieniądze. Jeszcze większym zaskoczeniem jest fakt, że tylko 23% osób, które stałyby się lotto milionerami, chciałoby porzucić pracę. Wcale nie oznacza to, że świeżo upieczeni lotto milionerzy nie chcieliby wybrać się na wakacje. Chcieliby, a nawet zdecydowaliby się na dłuższy urlop na Karaibach, w USA czy w Dubaju, ale po wypoczynku powróciliby do pracy.

Stosowanie złotej metody na zdobywanie głównej nagrody w EuroMillions? Taka metoda nie istnieje wg ankietowanych. Prawie 60% decyduje się na grę metodą chybił-trafił, czyli całkowicie losowym doborem liczb za pomocą automatu. 36% graczy korzysta z prostego sposobu na wybieranie liczb, a mianowicie – obstawiają swoje szczęśliwe liczby, takie jak data urodzin czy numer mieszkania. Niecałe 5% graczy EuroMillions decyduje się na stosowanie systemów gry, takich jak chociażby obliczenia statystyczne czy stawianie na najczęściej losowane liczby EuroMillions.

Sprawdź aktualne kumulacje EuroMillions i wybierz swoje szczęśliwe liczby. Może to do Ciebie trafi główna nagroda z kolejnego losowania największej europejskiej loterii liczbowej. Przed nami kolejne 1000 losowań, a może nawet jeszcze więcej! Zamiast zastanawiać się nad swoimi szansami i jedynie czytać o kolejnych ogromnych kumulacjach – warto wejść do gry i powalczyć o imponujące nagrody pieniężne w europejskim lotto!

 

Mega Millions przez Internet

Zagraj już dziś w amerykańskie lotto!

Rekordowe kumulacje lotto i atrakcyjne nagrody czekają!

Sprawdzaj wyniki lotto wygodnie i sprawnie przez Internet!

Zagraj w ulubione loterie bez wychodzenia z domu!

Największe loterie lotto na świecie

Witaj w świecie lotto online!

Znajdziesz tu największe gry lotto, a także świeże wyniki losowania lotto i ciekawostki.

Sprawdzaj archiwalne wyniki losowania i najświeższe informacje.

Wybierz loterię dla siebie i zagraj online już dziś!

Czekają na Ciebie m.in. Powerball, EuroMillions, SuperEnalotto czy polskie Lotto.