129 milionów euro do wygrania w Euro Millions!

10th Czerwiec 2015, 21:41

Euro Millions losySpragnieni kolejnych wielkich kumulacji w loteriach lotto? Na polskiego Lotka nie ma co liczyć, ale na szczęście jest EuroMillions, w którym w najbliższym losowaniu do zdobycia będzie aż 129 milionów euro czyli ponad 533 miliony złotych! Czy warto zagrać? Warto!

W ostatnim losowaniu maszyna losująca wybrała następujące liczby: 5, 9, 17, 32 i 34. Wybrane liczby dodatkowe czyli Lucky Star to 6 i 8. Czy ktoś z Was był bliski poprawnego wskazania szczęśliwych liczb Euro Millions we wtorkowym losowaniu?

Dwie osoby były bardzo bliskie wskazania wszystkich 7 liczb – zabrakło jednej liczby dodatkowej. 5 liczb podstawowych i jedna liczba Lucky Star dały wygraną drugiego stopnia w wysokości 910,508.50€! Chyba nikt w Polsce nie pogardziłby taką wygraną, prawda?

Następne losowanie loterii Euro Millions odbędzie się w piątek. Jackpot EuroMillions na to losowanie wynosi wspomniane 129 000 000€!

Aby wygrać trzeba poprawnie wskazać 7 liczb i kupić losy EuroMillions. Tradycyjnie polecam Grupowe Lotto, które zwiększa szansę na wygraną i choć trzeba się nią podzielić z innymi osobami z grupowej gry to i tak warto zagrać i wyciągnąć rękę po wygraną. Aż 25% jackpotów wygrywają grupy inwestujące wspólnie w większą pulę losów loterii.

LottoPark kupuje losy za graczy, dołącza skan kuponu, który możesz obejrzeć na swoim koncie gracza i w przypadku wygranej przekazuje los jego właścicielowi lub pomaga w odbiorze nagrody.

Czas więc zagrać w Euro Millions i spełnić swoje marzenia, dzięki pokaźnej nagrodzie. Myślę, że i nagrodą drugiego stopnia byśmy nie pogardzili!

Mega Millions przez Internet

Zagraj już dziś w amerykańskie lotto!

Rekordowe kumulacje lotto i atrakcyjne nagrody czekają!

Sprawdzaj wyniki lotto wygodnie i sprawnie przez Internet!

Zagraj w ulubione loterie bez wychodzenia z domu!

Największe loterie lotto na świecie

Witaj w świecie lotto online!

Znajdziesz tu największe gry lotto, a także świeże wyniki losowania lotto i ciekawostki.

Sprawdzaj archiwalne wyniki losowania i najświeższe informacje.

Wybierz loterię dla siebie i zagraj online już dziś!

Czekają na Ciebie m.in. Powerball, EuroMillions, SuperEnalotto czy polskie Lotto.