138 milionów dolarów w loterii Powerball USA!

21st Maj 2015, 23:19

losy powerballW czwartkowym losowaniu loterii Powerball ponownie nikt nie miał tyle szczęścia, by zdobyć główną nagrodę. Oznacza to, że w kolejnym losowaniu, które odbędzie się w sobotę, jackpot loterii Powerball USA znów wzrośnie. Ktoś chciałby wygrać chociażby część z puli wynoszącej 138 milionów dolarów? Polecam kupno losów loterii przez Internet i grę, bo aby wygrać – trzeba grać!

W ostatnim losowaniu loterii Powerball USA wybrano następujące liczby: 1, 12, 28, 35, 44 i 25.

A Ty jakie liczby typowałeś na swoim kuponie? Warto wziąć udział w kolejnym losowaniu, ponieważ dobry wybór liczb gwarantuje dużą część ze 138 milionów dolarów.

Możesz w każdym losowaniu wybierać te same liczby, takie jak data urodzin, numer mieszkania czy rozmiar buta. Możesz też za każdym razem wybierać liczby, które były najczęściej losowane w danej loterii. Można także całkowicie zdać się na los i skorzystać z opcji “Quick Pick”, gdzie to maszyna losująca wybiera za gracza.

Duża kumulacja w Powerball czyli 138 milionów dolarów to świetna okazja, by zdecydować się na grę grupową, czyli lotto grupowe. Grając w grupie można zwiększyć swoje szanse na wygraną. Jeżeli chcesz skorzystać z opcji “Group Ticket” – wybierz LottoPark.com, gdzie dołączysz do grupy, która kupuje losy Powerball Online i ma chrapkę na dużą nagrodę pieniężną.

Losowanie Powerball już w sobotę!

Mega Millions przez Internet

Zagraj już dziś w amerykańskie lotto!

Rekordowe kumulacje lotto i atrakcyjne nagrody czekają!

Sprawdzaj wyniki lotto wygodnie i sprawnie przez Internet!

Zagraj w ulubione loterie bez wychodzenia z domu!

Największe loterie lotto na świecie

Witaj w świecie lotto online!

Znajdziesz tu największe gry lotto, a także świeże wyniki losowania lotto i ciekawostki.

Sprawdzaj archiwalne wyniki losowania i najświeższe informacje.

Wybierz loterię dla siebie i zagraj online już dziś!

Czekają na Ciebie m.in. Powerball, EuroMillions, SuperEnalotto czy polskie Lotto.