187 milionów dolarów – kumulacja Powerball! Zagraj online

28th Styczeń 2017, 16:03

powerballAmerykańskie loterie bardzo często oferują swoim fanom naprawdę duże kumulacje. W ostatnim losowaniu Mega Millions pula wynosiła 188 milionów dolarów i została rozdzielona między szczęśliwców. W dzisiejszym losowaniu Powerball czeka równie atrakcyjna kumulacja, którą można zdobyć poprawnie wybierając 6 liczb. Czy zdecydujesz się zagrać?

187 milionów dolarów – dokładnie tyle wynosi pula nagród w najbliższym losowaniu, które odbędzie się jutro o 4 rano. Według polskiego czasu losowania odbywają się w niedzielę, a według czasu lokalnego w sobotę.

Nie ukrywam, że swoje liczby już wytypowałem i zamierzam zgarnąć główną wygraną 🙂

Wiele osób zastanawia się czy Powerball USA w Polsce jest legalne i dostępne. Stacjonarnie w Powerball nie zagramy, ponieważ w polskich kolekturach dostępne są wyłącznie losy polskiej loterii liczbowej. Można jednak obejść to ograniczenie prostym i wygodnym sposobem – korzystając z serwisów, które zajmują się sprzedażą losów liczbowych przez Internet.

Aby kupić losy Powerball online wystarczy odwiedzić np. LottoPark i złożyć zamówienie: wybrać swoje szczęśliwe numery, liczbę kuponów i opłacić swoje zamówienie. Przedstawiciel serwisu pośredniczącego w zakupie losów odwiedzi w Twoim imieniu kolekturę w jednym ze stanów USA i dokona zakupu w Twoim imieniu. Można? Można! Nie trzeba mieszkać na terenie USA, by móc zagrać w jedną z najbardziej znanych gier liczbowych świata.

Do tej pory w Powerball udało mi się wygrać 7 razy po 500 dolarów, a gram w tę grę od około 3 lat. W tym roku udało mi się przy dwóch próbach i zakupie łącznie 12 losów uzyskać zwrot o wysokości 500 dolarów, więc całkiem przyzwoicie, choć apetyt mam większy i to na główną wygraną!

Polecam loterię Powerball i jej najbliższe losowanie. Nawet jeżeli nie zdobędzie się nagrody pierwszego stopnia – możliwe jest zdobycie nagród niższego rzędu, co w każdym losowaniu dotyczy kilkudziesięciu tysięcy graczy.

Życzę wysokich wygranych!

Mega Millions przez Internet

Zagraj już dziś w amerykańskie lotto!

Rekordowe kumulacje lotto i atrakcyjne nagrody czekają!

Sprawdzaj wyniki lotto wygodnie i sprawnie przez Internet!

Zagraj w ulubione loterie bez wychodzenia z domu!

Największe loterie lotto na świecie

Witaj w świecie lotto online!

Znajdziesz tu największe gry lotto, a także świeże wyniki losowania lotto i ciekawostki.

Sprawdzaj archiwalne wyniki losowania i najświeższe informacje.

Wybierz loterię dla siebie i zagraj online już dziś!

Czekają na Ciebie m.in. Powerball, EuroMillions, SuperEnalotto czy polskie Lotto.