262 miliony dolarów w Mega Millions wygrane!

3rd Czerwiec 2015, 16:22

losy lotto onlineWreszcie po kilku porządnych kumulacjach udało się zdobyć główną nagrodę w amerykańskiej loterii MegaMillions. Szczęśliwy los kupiono w stanie Illinois, trafiono również aż 14 nagród drugiego rzędu! W piątkowym losowaniu zaczynamy od puli 15 milionów dolarów!

Gracz z Illinois wybrał następujące liczby: 2, 9, 11, 22 i 23 oraz liczbę dodatkową 12.

Illinois jest dobrym miejscem dla miłośników loterii liczbowych. Dlaczego? Już drugi raz w tym roku szczęśliwy los kupiono w tym stanie! 16 stycznia gracz z Illinois rozbił bank w MegaMillions Lotto USA i zgarnął 265 milionów dolarów. W tym roku padły jeszcze dwie główne wygrane – w Nowym Jorku 126 milionów dolarów w lutym i 58 milionów dolarów w marcu.

Aby zagrać w Mega Millions Lotto nie trzeba mieszkać w USA. Losy można kupić przez internet korzystając z serwisów takich jak LottoPark.com, gdzie można wybrać szczęśliwe liczby lub skorzystać z automatycznego wyboru numerów. Może kolejny zdobywca głównej wygranej będzie graczem z Polski?

Aż 14 graczy poprawnie wytypowało 5 liczb podstawowych, co oznacza nagrodę drugiego stopnia o wysokości 1 000 000 dolarów!

W kolejnym losowaniu, które odbędzie się w piątek, do zdobycia będzie podstawowy jackpot czyli 15 milionów $. Warto więc kupić losy Mega Millions i powalczyć o podstawową pulę, która wielokrotnie przewyższa pulę do wygrania w polskim Lotku.

Mega Millions przez Internet

Zagraj już dziś w amerykańskie lotto!

Rekordowe kumulacje lotto i atrakcyjne nagrody czekają!

Sprawdzaj wyniki lotto wygodnie i sprawnie przez Internet!

Zagraj w ulubione loterie bez wychodzenia z domu!

Największe loterie lotto na świecie

Witaj w świecie lotto online!

Znajdziesz tu największe gry lotto, a także świeże wyniki losowania lotto i ciekawostki.

Sprawdzaj archiwalne wyniki losowania i najświeższe informacje.

Wybierz loterię dla siebie i zagraj online już dziś!

Czekają na Ciebie m.in. Powerball, EuroMillions, SuperEnalotto czy polskie Lotto.