425 milionów dolarów wygrane w Powerball

10th Wrzesień 2015, 23:03

Losy PowerballHistoria ta wydarzyła się 19 lutego 2014 roku. To kolejny dowód na to, że wierząc w wygraną – można zgarnąć ogromną nagrodę główną i zrealizować swoje marzenia. B. Raymond Buxton postawił na loterię Powerball, w której wygrał aż 425 milionów dolarów! Czy jesteście w stanie wyobrazić sobie jaka to kwota w przeliczeniu na złotówki?

Zwycięzca loterii Powerball z dnia 19 lutego odczekał ponad 1,5 miesiąca, by zgłosić się po odbiór swojej wygranej. Trzeba przyznać, że ma poczucie humoru, ponieważ po nagrodę zgłosił się 1 kwietnia, czyli w dniu kiedy mało kto jest poważny – w końcu to dzień żartów i kawałów. Mężczyzna wybrał się po nagrodę w zabawnej koszulce z napisem “Mam szczęście Jedi!”. Buxton potwierdził swoją wygraną w Sacramento i potrzebował odrobinę czasu, by podzielić się oficjalnie swoją historią z innymi fanami gier lotto.

B. Raymond Buxton jadł właśnie obiad w Subway’u, gdy zdecydował kupić drugi los Powerball. Tak, drugi! Wcześniej kupił los, ale gdy uzmysłowił sobie, że kumulacja jest tak duża, stwierdził że jednak warto kupić drugi los i spróbować podwoić szanse na wygraną. W los “chybił trafił” zainwestował 2 dolary, a jego inwestycja zwróciła się i to z dużą nadwyżką, bo jak inaczej można nazwać zwrot na poziomie 425 milionów dolarów?

B. Raymond Buxton nie mógł uwierzyć w to, że udało mu się wygrać w loterii. Jedyne co udało mu się powiedzieć w momencie, gdy dowiedział się o wygranej to “Niewiarygodne!”. Godzinami sprawdzał numery wybrane w losowaniu w różnych źródłach i nie mógł uwierzyć, że to właśnie on wygrał 425 milionów dolarów.

Nie mógł spać, a nawet mówić! Na pytanie komu, jako pierwszemu powiedział o zgarnięciu nagrody odpowiedział, że nikomu bo wygrana w lotto jest jak bomba zegarowa – bardzo niebezpieczne. To niesamowite jak mały pasek papieru może zmienić życie i sprawić, że odwraca się ono o 180 stopni!

Szczęśliwy gracz amerykańskiej loterii Powerball zdecydował na odbiór wygranej w gotówce od razu. Po odjęciu opłat manipulacyjnych i wszelkich podatków wypłacono mu 242 000 000 dolarów. Co B. Raymond Buxton postanowił zrobić ze swoją wygraną? Część pieniędzy postanowił przeznaczyć na cele charytatywne i założyć fundację, która pomagałaby dzieciom i młodzieży w edukacji, a także w walce z głodem.

Ty również możesz wygrać w Powerball i spełniać swoje marzenia. Kup los loterii w LottoPark i myśl pozytywnie!

Mega Millions przez Internet

Zagraj już dziś w amerykańskie lotto!

Rekordowe kumulacje lotto i atrakcyjne nagrody czekają!

Sprawdzaj wyniki lotto wygodnie i sprawnie przez Internet!

Zagraj w ulubione loterie bez wychodzenia z domu!

Największe loterie lotto na świecie

Witaj w świecie lotto online!

Znajdziesz tu największe gry lotto, a także świeże wyniki losowania lotto i ciekawostki.

Sprawdzaj archiwalne wyniki losowania i najświeższe informacje.

Wybierz loterię dla siebie i zagraj online już dziś!

Czekają na Ciebie m.in. Powerball, EuroMillions, SuperEnalotto czy polskie Lotto.