84 miliony euro do wygrania w SuperEnalotto online!

3rd Luty 2017, 22:27

Duże kumulacje to to, co miłośnicy lotto lubią najbardziej! Dziś zapraszam do gry w SuperEnalotto – włoską loterię liczbową, która podbija świat. Jutro kolejne losowanie, w którym pula nagród do zdobycia to aż 84 miliony euro. Czy możesz oprzeć się pokusie? Ja nie mogę!

Loteria SuperEnalotto od wielu tygodni nie wyłoniło zwycięzcy, który zdobył główną nagrodę. Wytypowanie 6 liczb spośród 90 wcale nie jest proste, bo konfiguracji jest tak dużo, że aż ciężko je wszystkie zliczyć. Jak wiadomo – w przypadku braku zwycięzcy pierwszego stopnia, do puli nagród w kolejnym losowaniu przechodzi cała pula z danego losowania, która jest odpowiednio powiększana. Jackpot może kumulować aż do momentu, w którym co najmniej jeden szczęśliwy gracz poprawnie wytypuje wszystkie liczby, które zostaną wybrane podczas losowania.

Aktualnie kumulacja SuperEnalotto to aż 84 miliony euro. Oznacza to pulę grubo przekraczającą 300 milionów złotych. Ciężko sobie wyobrazić tak duże pieniądze w krajowej loterii, dlatego nie powinien dziwić fakt, iż SuperEnalotto w Polsce, a także w wielu innych krajach cieszy się coraz większym zainteresowaniem osób, które marzą o wygraniu wielkiej fortuny w loteriach liczbowych.

SuperEnalotto w tradycyjnej, stacjonarnej formie dostępne jest oczywiście wyłącznie na terenie Włoch. Można jednak skorzystać z pomocy serwisów, takich jak chociażby LottoPark, gdzie losy wielu loterii, w tym również włoskiego lotto, można kupić przez Internet. Wybierasz swoje szczęśliwe liczby, opłacasz zakup losu i… czekasz na losowanie. Lokalny przedstawiciel w Twoim imieniu kupi tradycyjny, papierowy los w oficjalnej kolekturze we Włoszech. Możesz dokonywać zakupów o dowolnej porze dnia i nocy, z każdego miejsca na ziemi.

Serwisy internetowe, które oferują losy SuperEnalotto online, odnotowują coraz wyższa liczbę sprzedanych losów włoskiego lotto. Świadczy to o rosnącym zainteresowaniu grą, w którą we Włoszech grają nawet całe rodziny, zakłady pracy czy małe lokalne firmy. Grupowa forma gry w tę loterię jest bardzo popularna, ponieważ dzięki temu można znacznie zwiększyć szanse na wygraną. Najwyższa kumulacja, w 2010 roku, została zdobyta przez 70-osobową grupę, której łupem padło 177 729 043,16 €.

Aby kupić losy SuperEnalotto odwiedź: https://lottopark.com/pl/graj/superenalotto/  i wybierz swoje szczęśliwe liczby. Ceny losów SuperEnalotto w tym serwisie są przyzwoite i nie zaskakują dodatkowymi opłatami. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić serwis, w którym dokonuję zakupu losów już od dłuższego czasu – z różnym skutkiem: raz lepiej, raz gorzej – jak to w… lotto!

Mega Millions przez Internet

Zagraj już dziś w amerykańskie lotto!

Rekordowe kumulacje lotto i atrakcyjne nagrody czekają!

Sprawdzaj wyniki lotto wygodnie i sprawnie przez Internet!

Zagraj w ulubione loterie bez wychodzenia z domu!

Największe loterie lotto na świecie

Witaj w świecie lotto online!

Znajdziesz tu największe gry lotto, a także świeże wyniki losowania lotto i ciekawostki.

Sprawdzaj archiwalne wyniki losowania i najświeższe informacje.

Wybierz loterię dla siebie i zagraj online już dziś!

Czekają na Ciebie m.in. Powerball, EuroMillions, SuperEnalotto czy polskie Lotto.