Ciekawostki ze świata lotto

9th Czerwiec 2015, 19:01

lotto onlineLotto to jedna z najpopularniejszych metod na wygrywanie pieniędzy. Kto z nas nie widział kolejek przed kolekturami lotto, zwłaszcza przed dużą kumulacją? Kupujemy losy, wykreślamy nasze szczęśliwe liczby i czekamy na wynik losowania. A czy kiedykolwiek zastanawialiśmy się nad historiami szczęśliwców, którzy wygrali? Poniżej przedstawię kilka ciekawostek dotyczących loterii lotto. Można się pośmiać, a potem… kupić losy lotto online!

Michael Carroll – śmieciarz pochodzący z Anglii, wygrał w lotto aż 9 milionów euro w 2002 roku. Niestety jego zamiłowanie do imprez, narkotyków, alkoholu, efektownej biżuterii, obok zakupu samochodów i domu doprowadziły go do bankructwa. Czym aktualnie zajmuje się były angielski milioner? Pracuje jako… śmieciarz! Jednak te wspomnienia i przeżycia, których doświadczył będąc milionerem, pozostaną mu na zawsze i nikt mu tego nie odbierze!

David Lee Edwards wygrał aż 27 milionów dolarów i postanowił podzielić się nagrodą ze swoim przyjacielem. Wspaniały gest, prawda? Wygrać w lotto i część wygranej oddać komuś innemu. Niestety po pewnym czasie przyjaciel przedawkował narkotyki i zmarł. Kto musiał zapłacić za pogrzeb? David Lee Edwards…

Ciekawym przypadkiem są osoby, które wygrały w lotto więcej niż raz. Evelyn Adams wygrała dwa razy i to rok po roku (1985 i 1986). Łączna wygrana to 5 400 000$! Nie jest to najwyższa wygrana w lotto, ale jest to przykład jednej z największych głupot! Dlaczego? Evelyn Adams roztrwoniła swój majątek, ponieważ wpadła w sidła hazardu i chcąc pomnożyć wygraną – doprowadziła do swojego bankructwa.

Joan Ginthe wygrała w lotto 4 razy! Za pierwszym razem nagroda wyniosła 5 400 000$. Po 10 latach wygrała kolejne 2 miliony dolarów. Po dwóch latach zdobyła nagrodę o wysokości 3 milionów dolarów, a w 2010 roku zgarnęła 10 milionów! Joan Ginthe jest profesorem matematyki. Co to oznacza? Być może Joan odkryła złoty sekret lotto i ułożyła swój system lotto, który pozwala jej wygrywać co jakiś czas ładną sumkę?

A Ty? Grasz systemem czy liczysz wyłącznie na szczęście? Co zrobiłbyś ze swoją wielką wygraną? Zainwestowałbyś w coś czy przepuściłbyś całą kwotę na zabawę?

Aby się przekonać – zagraj w lotto online! Czas kupić losy lotto online i sprawdzić, czy fortuna trafi do Twojej kieszeni.

Mega Millions przez Internet

Zagraj już dziś w amerykańskie lotto!

Rekordowe kumulacje lotto i atrakcyjne nagrody czekają!

Sprawdzaj wyniki lotto wygodnie i sprawnie przez Internet!

Zagraj w ulubione loterie bez wychodzenia z domu!

Największe loterie lotto na świecie

Witaj w świecie lotto online!

Znajdziesz tu największe gry lotto, a także świeże wyniki losowania lotto i ciekawostki.

Sprawdzaj archiwalne wyniki losowania i najświeższe informacje.

Wybierz loterię dla siebie i zagraj online już dziś!

Czekają na Ciebie m.in. Powerball, EuroMillions, SuperEnalotto czy polskie Lotto.