Co możesz kupić za wygraną w lotto? Wszystko, ale…

10th Sierpień 2015, 13:22

euromillionsKażdy z nas marzy o tym, by wygrać w lotto i spełniać swoje marzenia. Jednak nie każdy jest gotowy na to, by nagle stać się milionerem i mieć nieograniczone środki na swoim koncie. Znane są historie osób, które bardzo szybko roztrwoniły swój majątek zdobyty w loterii doprowadzając do tragedii. Co można kupić za wygraną w takiej grze jak chociażby MegaMillions czy EuroJackpot?

Odpowiedź na powyższe pytanie jest prosta – wszystko! Wygrywając kilkadziesiąt milionów euro w EuroMillions lotto czy innej loterii można spełnić praktycznie każde marzenie, nawet to najbardziej kosztowne. Kto bogatemu zabroni? Zdaję sobie sprawę z tego, że najprawdopodobniej bardzo ciężko zachować nad sobą kontrolę i nie podejmować nieprzemyślanych decyzji, które mogą bardzo szybko doprowadzić do roztrwonienia fortuny. Najczęściej problemem są takie wydatki jak narkotyki, alkohol, drogie samochody, luksusowe mieszkania i domy, luksusowa biżuteria, zdrady, najzwyczajniejsza w świecie rozrzutność i brak umiaru w wydawaniu pieniędzy. Szybko może okazać się, że wygrana w lotto wystarcza na naprawdę krótki czas.

Jedynym słusznym rozwiązaniem, które pozwoli na długotrwałą satysfakcję z wygranej w lotto jest podzielenie nagrody na dwie części: część na inwestycje, które mają przynieść zabezpieczenie przyszłości oraz na część na małe i duże przyjemności. Zainwestowanie części pieniędzy wygranych w lotto to metoda na zabezpieczenie części nagrody na przyszłość, a być może nawet na znaczne powiększenie posiadanych środków. Warto inwestować w nieruchomości, ziemię, forex czy we własny biznes. Warto myśleć nie tylko o sobie, ale również o swoich bliskich, którzy będą mogli korzystać z trafnych inwestycji w przyszłości. Nie bądźmy egoistami!

Wygrana w lotto ma oczywiście również przynieść spełnienie takich przyziemnych marzeń jak chociażby najnowszy model auta czy wymarzony dom bądź wycieczka dookoła świata. Przeznaczając na ten cel połowę wygranej (a przypominam, że w loteriach takich jak np. Euro Jackpot można wygrać kolosalne pieniądze) można zapewnić sobie dosłownie wszystko: samochód, mieszkanie bądź dom, biżuterię, wyjazdy zagraniczne czy biżuterię. Ważne, by zachować w tym umiar i nie przesadzać, bo od nadmiaru też może poprzewracać się w głowie.

Jeżeli uda Ci się wygrać w lotto – nie zapominaj o rozsądku i odpowiedzialnym podejściu do gospodarowania wygranymi pieniędzmi. Bogactwo bardzo szybko może zawrócić w głowie!

Mega Millions przez Internet

Zagraj już dziś w amerykańskie lotto!

Rekordowe kumulacje lotto i atrakcyjne nagrody czekają!

Sprawdzaj wyniki lotto wygodnie i sprawnie przez Internet!

Zagraj w ulubione loterie bez wychodzenia z domu!

Największe loterie lotto na świecie

Witaj w świecie lotto online!

Znajdziesz tu największe gry lotto, a także świeże wyniki losowania lotto i ciekawostki.

Sprawdzaj archiwalne wyniki losowania i najświeższe informacje.

Wybierz loterię dla siebie i zagraj online już dziś!

Czekają na Ciebie m.in. Powerball, EuroMillions, SuperEnalotto czy polskie Lotto.