Czego nie powinieneś robić, gdy wygrasz w lotto?

6th Kwiecień 2017, 13:24

lottoJestem przekonany, że każdy kto zagląda na tę stronę, marzy o tym by zostać lotto milionerem. Czy każdy jest na to gotowy i wie z czym wiąże się fakt wygrania dużej nagrody pieniężnej? Oczywiście na pierwszy plan wysuwa się radość i trudne do opisania szczęście, ale można też powiedzieć o tak wielkiej euforii, że zatraca się możliwość logicznego myślenia, a wtedy naprawdę łatwo o popełnienie błędów. Czego więc, jako potencjalny przyszły milioner lotto, nie powinieneś robić, gdy dowiesz się, że wygrałeś duże pieniądze na loterii liczbowej?

Choć to z pewnością bardzo kuszące – nie rzucaj pracy, a już na pewno nie rozstawaj się z pracodawcą w gniewie. Wiadomo, że każdy, kto gra w lotto, marzy o tym, by pewnego dnia móc rzucić wszystko, spakować się i wyjechać na długie wakacje, nie musieć przejmować się pracą i obowiązkami, móc korzystać z życia i jego uroków. Jednak wakacje nie mogą trwać wiecznie, bo się po prostu znudzą. Grając w lotto można zrezygnować z pracy i zamienić ją na prowadzenie własnego biznesu. Inwestując pieniądze i swój czas w to, co kochasz, możesz osiągnąć ogromny sukces, zapewnić sobie satysfakcjonujące zajęcie, a także zwiększać swoje środki finansowe dzięki dobrze wybranej inwestycji.

Mając miliony na koncie, zdobyte chociażby w Mega Millions czy SuperEnalotto, można pozwolić sobie na wszystko, można kupić praktycznie każdą rzecz, która się nam zamarzy. Jednak nie szalej z zakupami i nie ściągaj na siebie uwagi, bo może się to źle skończyć. Zabrzmiało groźnie? To dobrze, bo to przestroga! Na świecie nie brakuje szaleńców i przestępców, którzy będą chcieli wyciągnąć z Ciebie pieniądze. Jeśli będziesz zwracać na siebie uwagę nagłą poprawą statusu materialnego, szalonymi zakupami, pławieniem się w luksusie – możesz być pewien, że prędzej czy później do Twoich drzwi zapukają oszuści, naciągacze, złodzieje czy nawet szantażyści.

Znane są historie milionerów lotto, którzy nie ograniczali się jeśli chodzi o informowanie otoczenia o fakcie wygranej. To logiczne, że człowiek, który wygrywa w lotto, chciałby wykrzyczeć to wszystkim, aby na pewno dotarło – ot, taka ludzka natura, że lubimy się chwalić, ale pod żadnym pozorem nie informuj wszystkich dookoła, że wygrałeś na loterii! Nawet się nie obejrzysz, a nagle wielu dawnych znajomych przypomni sobie o Tobie, a nawet poznasz dalekich krewnych, którzy chcą dzielić z Tobą radość, a nawet… wygraną! Jeżeli chcesz rozdawać pieniądze – możesz je rozdać na cele charytatywne. To na pewno lepsze rozwiązanie, niż wspomaganie finansowe zwykłych sępów, a takich nie brakuje. Po co więc informować o wygranej i kusić tych, którzy będą chcieli uszczknąć coś dla siebie z Twojego szczęścia?

Mega Millions przez Internet

Zagraj już dziś w amerykańskie lotto!

Rekordowe kumulacje lotto i atrakcyjne nagrody czekają!

Sprawdzaj wyniki lotto wygodnie i sprawnie przez Internet!

Zagraj w ulubione loterie bez wychodzenia z domu!

Największe loterie lotto na świecie

Witaj w świecie lotto online!

Znajdziesz tu największe gry lotto, a także świeże wyniki losowania lotto i ciekawostki.

Sprawdzaj archiwalne wyniki losowania i najświeższe informacje.

Wybierz loterię dla siebie i zagraj online już dziś!

Czekają na Ciebie m.in. Powerball, EuroMillions, SuperEnalotto czy polskie Lotto.