Darmowy los lotto i bonus 100% do wykorzystania na loterie

2nd Sierpień 2015, 17:11

EurojackpotJeżeli do tej pory korzystałeś jedynie ze stacjonarnych punktów polskiego Lotto to najprawdopodobniej nie wiesz, że grając online można korzystać z atrakcyjnych ofert dla miłośników loterii liczbowych. LottoPark oferuje dwie ciekawe opcje, dzięki którym można spróbować swojego szczęścia i grać w największe światowe loterie liczbowe, takie jak SuperEnaLotto, MegaMillions czy Powerball.
Pierwszą z ciekawych opcji jest darmowy los lotto, który możesz otrzymać za samą rejestrację na lottopark.com – wystarczy, że założysz konto gracza, a darmowy los loterii zostanie dodany do Twojego konta natychmiastowo. Los ten oczywiście bierze udział w najbliższym losowaniu i daje szansę na wygraną, a kumulacje w światowych loteriach przewyższają nawet 100 milionów euro!

Drugą atrakcyjną propozycją, z której warto skorzystać wybierając ofertę LottoPark jest podwojenie środków z pierwszej wpłaty, czyli 100% bonusu powitalnego dla każdego gracza, który zdecyduje się na pierwszy zakup czy pierwszy depozyt na platformie umożliwiającej zakup losów loterii przez Internet. 100% bonusu lotto można wykorzystać na kupno losów wszystkich loterii z oferty, czyli m.in. Euro Jackpot, Mega Millions Lotto, UK lotto czy El Gordo i La Primitiva.

Co ciekawe – można również korzystać z oferty VIP, czyli ze stałych rabatów oraz atrakcyjnych promocji. Każde 1 € wydane na losy to 1 punkt lojalnościowy. Po zgromadzeniu minimum 400 punktów otrzymujesz 3% rabatu przy każdym kolejnym zakupie, a im więcej punktów zgromadzisz – tym większy otrzymasz rabat na losy loterii Eurojackpot, Powerball, EuroMillions czy każdej innej loterii dostępnej w ofercie LottoPark.

Zachęcam więc do korzystania z oferty serwisu, który umożliwia zakup losów lotto przez Internet czyli wygodniej, szybciej, sprawniej i z dodatkowymi bonusami, które pozwalają na przyjemniejszą grę i zwiększają szansę na wygraną w świecie lotto. Nie zwlekaj więc i korzystaj z szans na fortunę, jaką dają jackpoty największych loterii lotto na świecie.

Mega Millions przez Internet

Zagraj już dziś w amerykańskie lotto!

Rekordowe kumulacje lotto i atrakcyjne nagrody czekają!

Sprawdzaj wyniki lotto wygodnie i sprawnie przez Internet!

Zagraj w ulubione loterie bez wychodzenia z domu!

Największe loterie lotto na świecie

Witaj w świecie lotto online!

Znajdziesz tu największe gry lotto, a także świeże wyniki losowania lotto i ciekawostki.

Sprawdzaj archiwalne wyniki losowania i najświeższe informacje.

Wybierz loterię dla siebie i zagraj online już dziś!

Czekają na Ciebie m.in. Powerball, EuroMillions, SuperEnalotto czy polskie Lotto.