Eurojackpot – wspaniała loteria europejska

3rd Sierpień 2017, 04:00

eurojackpotEuroJackpot to największa loteria w Europie, która dostępna jest stacjonarnie w 16 krajach, takich jak chociażby Hiszpania, Niemcy, Chorwacja, Dania, Norwegia, Włochy czy Litwa i Szwecja. W Polsce wiele osób słyszało już o tej grze lotto, ale póki co jeszcze nie wprowadzono stacjonarnej możliwości zakupu losów. Polscy miłośnicy loterii liczbowych na razie mogą losy Euro Jackpot kupić albo podczas pobytu w krajach oferujących stacjonarną grę lub wybrać losy lotto online w serwisach takich jak chociażby lottopark.com

Trzeba wyraźnie podkreślić, że gra w EuroJackpot online to opcja, z której warto korzystać w zaufanych i wiarygodnych serwisach, które cieszą się dobrą opinią.

Loteria EuroJackpot wystartowała w marcu 2012 roku – jest to więc dość młoda loteria, ale ma już miliony swoich miłośników, głównie dzięki możliwości wygrania naprawdę kolosalnych pieniędzy. Maksymalna główna wygrana może wynieść 90 milionów euro!

Największe wygrane w historii gry EuroJackpot? 15 maja 2015 roku padła rekordowa wygrana czyli maksymalna kwota 90 000 000 euro – zwycięzca z Czech. 12 września 2014 roku gracz z Finlandii zdobył 61 170 752€! 5 grudnia 2014 roku gracz z Niemiec wygrał 58 693 173 euro! To tylko niektóre z przykładów kolosalnych wygranych – wystarczyło kupić los loterii, wytypować poprawnie liczby lub zdać się na automatyczny wybór “chybił trafił”.

Aby zagrać w EuroJackpot należy wytypować 5 liczb z przedziału od 1 do 50. Należy także wybrać 2 liczby dodatkowe z przedziału od 1 do 10. Aby wygrać główną nagrodę trzeba oczywiście trafić wszystkie 7 liczb, ale poza nagrodą główną w loterii dostępne są również nagrody mniejszego stopnia.

Loteria Euro Jackpot to propozycja dla osób pełnoletnich, które w danym kraju spełniają wymogi prawne dotyczące wieku uprawniającego do gry w lotto.

Gra EuroJackpot dostępna przez Internet to loteria, która obejmuje swoim stacjonarnym zasięgiem największy obszar wśród wszystkich loterii liczbowych. Oczywiście wygrane chociażby w EuroMillions przewyższają najwyższą nagrodę w EuroJackpot, ale za to prawdopodobieństwo zdobycia nagrody jest wyższe niż w pozostałych loteriach. Warto więc wybrać EuroJackpot online i wyselekcjonować swoje szczęśliwe liczby.

Chcesz zagrać w Eurojackpot przez Internet? Odwiedź stronę www: lottopark.com i zagraj w jedną z największych gier liczbowych na Starym Kontynencie!

Mega Millions przez Internet

Zagraj już dziś w amerykańskie lotto!

Rekordowe kumulacje lotto i atrakcyjne nagrody czekają!

Sprawdzaj wyniki lotto wygodnie i sprawnie przez Internet!

Zagraj w ulubione loterie bez wychodzenia z domu!

Największe loterie lotto na świecie

Witaj w świecie lotto online!

Znajdziesz tu największe gry lotto, a także świeże wyniki losowania lotto i ciekawostki.

Sprawdzaj archiwalne wyniki losowania i najświeższe informacje.

Wybierz loterię dla siebie i zagraj online już dziś!

Czekają na Ciebie m.in. Powerball, EuroMillions, SuperEnalotto czy polskie Lotto.