Granie tych samych numerów się opłaca! Tom Rea i jego historia

4th Wrzesień 2015, 01:38

Powerball LottoHistorie zwycięzców, którzy wygrali w lotto, są potwierdzeniem tego, że naprawdę można wskazać wszystkie liczby, które otwierają drogę do wielkiej wygranej. Wystarczy albo odpowiednia taktyka w doborze liczb albo po prostu dużo szczęścia. W przypadku Toma Rea bardzo ważnym elementem, poza szczęściem, była również konsekwencja, która dała mu nagrodę o wysokości 70 milionów dolarów w loterii Powerball. Poznajcie jego historię…Tom Rea od 23 lat w każdą środę i sobotę obstawiał dokładnie ten sam zestaw liczb – kombinację dat związanych z jego najbliższymi. 4 lipca 2015 roku miłośnik loterii z St. Louis otrzymał wreszcie nagrodę za swoją konsekwencję i cierpliwość – jego ulubione numery wybierane przez ponad dwie dekady przyniosły główną wygraną w Powerball!

Jak Tom Rea dowiedział się o swojej wygranej? Było to na stacji benzynowej, na której Tom kupił swój szczęśliwy los. Gdy sprawdził swój kupon Powerball USA, jak robił to za każdym razem przez 23 lata, maszyna zaskoczyła go komunikatem “Wygrałeś 70 milionów dolarów!”. Tom kilka razy sprawdzał czy aby wzrok go nie myli, bo ma już 62 lata i za każdym razem komunikat był taki sam. Będąc w szoku – poprosił ekspedientkę, by również sprawdziła jego kupon. Dziewczyna wykrzyczała “O Boże! Proszę Pana! Wygrał Pan 70 milionów!”. Potem przyszedł manager stacji benzynowej, by uścisnąć rękę zwycięzcy, a ekspedientka popłakała się ze wzruszenia, bo nigdy nie sprzedała losu, który przyniósłby tak dużą wygraną.

Po przyjeździe do domu Tom poinformował swoją żonę o wygranej. Zanim państwo Rea udali się do Jefferson City, by potwierdzić swoją wygraną i odebrać należną im nagrodę, skontaktowali się z prawnikiem, by ustalić szczegóły odbioru nagrody tak, aby wszystko odbyło się zgodnie z prawem.

Co według Toma i jego żony jest najlepsze w wygranej w Powerball?

To, że pozwala na szybsze przejście na emeryturę i otwiera nowe drogi, które do tej pory były zamknięte.

Czy Tom nadal będzie grał w Powerball Lotto i będzie obstawiał te same numery? Odpowiedź jest prosta – tak! Tom nadal gra i nie zamierza zmieniać swoich szczęśliwych liczb. Skoro raz już przyniosły mu szczęście to dlaczego miałoby się nie udać wygrać kolejny raz?

A Ty jakim systemem grasz? Za każdym razem inne liczby czy jesteś wierny swoim raz wybranym numerom? Sprawdź wyniki losowania Powerball tutaj i zobacz czy wybrane liczby przyniosły szczęście.

Mega Millions przez Internet

Zagraj już dziś w amerykańskie lotto!

Rekordowe kumulacje lotto i atrakcyjne nagrody czekają!

Sprawdzaj wyniki lotto wygodnie i sprawnie przez Internet!

Zagraj w ulubione loterie bez wychodzenia z domu!

Największe loterie lotto na świecie

Witaj w świecie lotto online!

Znajdziesz tu największe gry lotto, a także świeże wyniki losowania lotto i ciekawostki.

Sprawdzaj archiwalne wyniki losowania i najświeższe informacje.

Wybierz loterię dla siebie i zagraj online już dziś!

Czekają na Ciebie m.in. Powerball, EuroMillions, SuperEnalotto czy polskie Lotto.