Na czym polega Lotto Grupowe i czy warto z tego korzystać?

24th Czerwiec 2017, 04:15

grupowe lottoGrupowe lotto czyli subskrypcja grupowa to bardzo popularne rozwiązanie wśród osób, które korzystają z możliwości zakupów losów z ogromnymi kumulacjami. Wiele historii zwycięzców lotto mówi o tym, że na zwycięskie losy składała się grupa przyjaciół, koledzy z pracy czy cała rodzina. Typowym przykładem, gdzie gra grupowa jest wręcz tradycją jest loteria El Gordo de Navidad, czyli świąteczna loteria El Gordo w Hiszpanii, gdzie całe rodziny, całe firmy czy nawet całe społeczności lokalne wspólnie kupują losy lotto, by zwiększyć swoje szanse na nagrodę.

“Zwiększyć szanse” – dokładnie tak! Dzięki grze grupowej można zdecydowanie zwiększyć swoje szanse na zdobycie pieniędzy w loterii. Aż co czwarta duża kumulacja wygrywana jest przez grupy, które wspólnie kupują losy lotto. Dlaczego tak się dzieje?

Grupowe lotto oferowane chociażby przez LottoPark to kupno dużej ilości losów wspólnie z innymi osobami. W przypadku LottoPark grupa liczy maksymalnie 150 osób i na tyle osób dzielona będzie wygrana. Można oczywiście zwiększyć swój udział w wygranej poprzez zakup większej liczby “udziałów” czyli przykładowo kupując 5 udziałów zajmuje się miejsce 5 osób, czyli w przypadku wygranej otrzyma się 5 części ze 150.

Zakup udziału w grupowym lotto to aż 50 linii czyli 50 zestawów numerów wybranych do udziału w losowaniu. Kupując 1 udział otrzymujesz więc 50 kuponów, a nie jeden, jak w przypadku gry indywidualnej. Chcąc kupić 50 losów indywidualnie koszta byłyby zdecydowanie większe. 50 kuponów to już zdecydowanie większe szanse na to, by rozbić bank i otrzymać nagrodę pieniężną.

Liczby biorące udział w losowaniu wybierane są przez liderów – założycieli grup. Liderami grup są gracze VIP, którzy mogą tworzyć swoje grupy, typować 50 zestawów szczęśliwych numerów i promować swoje grupy po to, by za mniejsze pieniądze brać udział w większej liczbie losowań w zamian za podzielenie się ewentualną wygraną z pozostałymi osobami w grupie. Można powiedzieć, że grupowe lotto to wspólna inwestycja, której owoce zostaną podzielone na równe części.

Jedynym minusem gry grupowej jest to, że trzeba podzielić się wygraną z innymi osobami. Coś za coś – grając grupowo zwiększasz swoje szanse, ale musisz liczyć się z tym, że wygraną należy uczciwie podzielić między wszystkich członków grupy. Wygrane w lotto są jednak tak duże, że nawet po podziale dla każdego zostanie wysoka nagroda.

Dzięki dużej popularności gry grupowej serwisy takie jak LottoPark proponują swoim graczom zdecydowanie większe szanse na to, by zgarnąć jackpot którejś z loterii. Co więcej – możliwe są różne formy zakupu grupowego lotto – na najbliższe losowanie, na kilka losowań, a także grupowa subskrypcja lotto obejmująca dłuższy okres czasu i większą liczbę losowań danej loterii.

Zachęcam do korzystania z grupowego lotto, z którego korzystam i które mam nadzieję, przyniesie mi szczęście i wysoką wygraną. Nie mam nic przeciwko dzieleniu się z grupą, gdy jackpot wynosi 50 czy 100 milionów dolarów. Nie trzeba być chciwym – trzeba być sprytnym, a grupowa gra w lotto jest dobrym sposobem, by wreszcie trafić wymarzoną wygraną w lotto.

Mega Millions przez Internet

Zagraj już dziś w amerykańskie lotto!

Rekordowe kumulacje lotto i atrakcyjne nagrody czekają!

Sprawdzaj wyniki lotto wygodnie i sprawnie przez Internet!

Zagraj w ulubione loterie bez wychodzenia z domu!

Największe loterie lotto na świecie

Witaj w świecie lotto online!

Znajdziesz tu największe gry lotto, a także świeże wyniki losowania lotto i ciekawostki.

Sprawdzaj archiwalne wyniki losowania i najświeższe informacje.

Wybierz loterię dla siebie i zagraj online już dziś!

Czekają na Ciebie m.in. Powerball, EuroMillions, SuperEnalotto czy polskie Lotto.