Historie milionerów lotto nie zawsze są szczęśliwe

1st Marzec 2017, 15:56

historie milionerów lottoCzy znasz kogoś, kto nie chciałby wygrać milionów w lotto? Większość ludzi na świecie chciałoby dysponować dużymi środkami, rozbić kumulację i żyć po królewsku. Nie każdy decyduje się jednak na to, by kupić losy lotto i dać sobie szansę na wygraną. Historie milionerów lotto można podzielić na te, które mają szczęśliwy przebieg, na te, których nie znamy, bo milionerzy wolą się nie ujawniać i na te, które są dalekie od szczęśliwych bajkowych wydarzeń.

Można powiedzieć, że niektórym wydaje się, że wygrana w lotto to ogromne szczęście, które rozwiąże wszystkie problemy. Wszystko jednak zależy od podejścia danej osoby, ponieważ jeśli ktoś potrafi rozsądnie poradzić sobie z dużymi pieniędzmi – faktycznie jego życie może stać się usłane różami. Jeśli jednak górę wezmą emocje i chęć luksusowego życia, nagroda zdobyta w lotto może okazać się przekleństwem a nie darem od losu.

Historie milionerów lotto znają takie przypadki, gdy wygrana pomogła wyjść z tarapatów finansowych, pokonać poważne choroby czy spełnić marzenia, ale wśród milionerów lotto można znaleźć historie, które kończyły się depresją, pobytem w więzieniu czy nawet śmiercią.

Jeden z graczy, o którym było swego czasu bardzo głośno w mediach, bardzo szybko uwierzył, że skoro wygrał w lotto to jest królem życia. Ogromna część jego wygranej została zwyczajnie roztrwoniona na drogie elementy męskiej biżuterii, narkotyki i alkohol, towarzystwo pań świadczących pewnego rodzaju usługi, drogie auta i… organizację zakazanych walk zwierząt. Mężczyzna trafił do więzienia z głębokim uzależnieniem.

Kolejny z graczy, do którego kieszeni wpadło kilkadziesiąt milionów wygranych w lotto, postanowił zainwestować w działalność przestępczą i organizację gangu. Najprawdopodobniej chciał pomnożyć swój kapitał i to się chwali, ale wybrany przez niego sposób “inwestycji” był nie tylko poważnym błędem, ale również łamaniem prawa. Czy wygrana z lotto powinna służyć czynieniu zła?

Ciekawą historią jest także postawa Amerykanina, który wygrał naprawdę potężną gotówkę w loterii Mega Millions i wydał wszystko na luksusowe samochody, domy, jacht i szereg innych szaleństw. Mężczyzna nie przewidział, że sam zakup takich dóbr luksusowych to nie wszystko. Dobra luksusowe wymagają poważnych środków na ich utrzymanie (opłaty, renowacje, garażowanie, wodowanie itp.).

Kobiety wcale nie są lepsze! Jedna z pań wygrywając kilka milionów euro w europejskiej loterii postanowiła wydać wszystko na… ubrania i kosmetyki od największych producentów i projektantów. Cała, naprawdę cała wygrana została przeznaczona na najnowsze kolekcje ubrań i imprezy, podczas których kobieta mogła zaprezentować się w luksusowych i naprawdę drogich ciuszkach.

Takich historii świat lotto zna naprawdę mnóstwo. W tym tygodniu w Mega Millions USA można zdobyć kumulację o wysokości 83 000 000 dolarów. Ile szaleństw można by popełnić mając do dyspozycji tak duże pieniądze?

Moim zdaniem szaleństwa, jak wszystko na świecie, powinny mieć swoją granicę. Wygrana w lotto może rozejść się znacznie szybciej niż mogłoby się wydawać. Warto więc podzielić całą kwotę na rozsądne porcje: na inwestycje, spłatę długów, bieżące potrzeby, marzenia i odrobię szaleństwa. Tylko rozsądek pozwoli w pełni cieszyć się wygranymi w lotto pieniędzmi.

Mega Millions przez Internet

Zagraj już dziś w amerykańskie lotto!

Rekordowe kumulacje lotto i atrakcyjne nagrody czekają!

Sprawdzaj wyniki lotto wygodnie i sprawnie przez Internet!

Zagraj w ulubione loterie bez wychodzenia z domu!

Największe loterie lotto na świecie

Witaj w świecie lotto online!

Znajdziesz tu największe gry lotto, a także świeże wyniki losowania lotto i ciekawostki.

Sprawdzaj archiwalne wyniki losowania i najświeższe informacje.

Wybierz loterię dla siebie i zagraj online już dziś!

Czekają na Ciebie m.in. Powerball, EuroMillions, SuperEnalotto czy polskie Lotto.