Jak grać w Multi Multi i Multi Multi Plus?

22nd Maj 2017, 10:09

multi multiDziś nie będzie o loteriach, w które można zagrać przez Internet. Na rodzimym rynku od pewnego już czasu dostępne są bowiem ciekawe propozycje z rodziny Totalizatora Sportowego, które spotykają się z coraz większym zainteresowaniem. Mowa o Multi Multi i odrobinę bardziej rozbudowanej wersji Multi Multi Plus. Zapraszam do lektury, a także do odwiedzenia stacjonarnych kolektur!

Multi Multi nazywane jest również Multi Lotkiem. Jest to propozycja dla każdego gracza, który lubi mieć możliwość wyboru i chciałby samodzielnie decydować o jaką wygraną chce grać i ile liczb chce wybrać. W loterii Multi Multi można wybrać od 1 do 10 liczb. W zależności od tego ile liczb gracz wybierze, rośnie szansa na wygranie nagrody pieniężnej. W przypadku, gdy gracz postawi na 10 liczb i wszystkie pojawią się w wynikach losowania, gracz otrzymuje nie tylko regulaminową wygraną, ale także dodatkowy bonus, który może osiągnąć po kumulacjach nawet kila milionów złotych.

Losowania Multi Multi odbywają się codziennie, a nawet dwa razy dziennie, dzięki czemu szans na wygranie pieniędzy jest znacznie więcej niż przy tradycyjnym Lotto. Losowania odbywają się o 14.00 i 0 21.40. Losowanie Multi Multi to wybór 20 liczb spośród 80. Gracz może wziąć udział w jednym lub w większej ilości losowań – maksymalnie można wykupić w jednej turze losy Multi Multi na 28 kolejnych losowań. Decydując się na większą ich liczbę gracz zapewnia sobie znacznie większe szanse na zdobycie nagrody!

Pojedyncza stawka to 2,5 zł – inwestując taką kwotę przy wyborze 10 liczb można wygrać 250 000 zł. Jeżeli zagrasz stawką 10, zapłacisz 25 zł i możesz zagrać o 2 500 000 zł.

Więcej o loterii Multi Multihttps://lottopark.com/pl/multi-multi-mini-lotto-i-lotto-z-plusem/

Warto zwrócić uwagę na Multi Multi Plus czyli opcję z Plusem. Wybierając Multi Multi z Plusem można powiększyć wygraną, jak również zwiększyć szanse na zdobycie jakiejkolwiek nagrody. Plusem nazywana jest ostatnia w kolejności losowania liczba wybrana do 20 liczb. Jeżeli gracz trafnie wskaże wśród swoich numerów liczbę nazywaną Plusem, wygrywa. Skorzystanie z opcji Multi Multi Plus oznacza podwójną cenę zakładu.

Stawka pojedyncza to 2,5 zł, a przy grze z Plusem wynosi 5 zł. Grając z Plusem przy stawce 5 zł można zagrać o 2 500 000 zł powiększone o Bonus. Jeśli gracz wybiera stawkę 10 to przy Multi Multi płaci 25 zł, a przy grze z Plusem płaci 50 zł i gra nawet o 25 000 000 zł w Multi Multi z Plusem wraz z dodatkowym Bonusem.

Multi Multi Plus jest więc częścią Multi Multi i dotyczy tego samego losowania. Codziennie gracz ma więc aż dwie szanse, by wygrać pieniądze w tej ciekawej grze liczbowej.

26 czerwca 2015 roku padła rekordowa wygrana 7 548 929,10 zł przy stawce 3 w opcji Multi Multi Plus. Szczęśliwy gracz kupił swój wygrywający los w Luboniu w stacjonarnej kolekturze przy ulicy Żabikowskiej.

Choć osobiście jestem zwolennikiem loterii, w które można zagrać wygodnie przez Internet, rekomenduję wszystkim korzystanie z propozycji Totalizatora Sportowego. Warto odwiedzić kolekturę, by zagrać w Multi Multi czy Multi Multi z Plusem. To przyjemne loterie, które za niewielką cenę losów, mogą przynieść naprawdę przyjemne nagrody pieniężne.

Sprawdzając wyniki losowania Multi Multi warto zwrócić uwagę na to które liczby były najczęściej wybierane w ostatnich losowaniach. Dzięki temu łatwiej będzie skomponować swój zestaw liczb, dzięki któremu będzie można powalczyć o nagrody sięgające nawet 25 000 000 złotych.

Mega Millions przez Internet

Zagraj już dziś w amerykańskie lotto!

Rekordowe kumulacje lotto i atrakcyjne nagrody czekają!

Sprawdzaj wyniki lotto wygodnie i sprawnie przez Internet!

Zagraj w ulubione loterie bez wychodzenia z domu!

Największe loterie lotto na świecie

Witaj w świecie lotto online!

Znajdziesz tu największe gry lotto, a także świeże wyniki losowania lotto i ciekawostki.

Sprawdzaj archiwalne wyniki losowania i najświeższe informacje.

Wybierz loterię dla siebie i zagraj online już dziś!

Czekają na Ciebie m.in. Powerball, EuroMillions, SuperEnalotto czy polskie Lotto.