Kolejna trójka głupich zwycięzców loterii – nie rób tego samego!

27th Wrzesień 2015, 01:20

mega millionsParę dni temu przedstawiałem pierwsze historie osób, które wygrały w lotto, ale nie potrafiły odpowiednio wykorzystać swoich nagród i najzwyczajniej w świecie je zaprzepaściły. Dziś, ku przestrodze, chciałbym przedstawić kolejne historie, dzięki którym nie tylko potwierdzi się, że w lotto można wygrać, ale również łatwiej będzie uświadomić sobie, że naprawdę łatwo jest roztrwonić i stracić wygraną.

Willie Hurt w 1989 roku wygrał w lotto 3 100 000 dolarów. Był szanowanym mieszkańcem i człowiekiem bardzo rodzinnym, aż do czasu, gdy w Michigan Lottery wygrał główną nagrodę. Przez kolejne dwa lata dużą część swojej wygranej stracił na uzależnienie od kokainy. Krótko potem jego żona zażądała rozwodu i pozbawiła go opieki nad dziećmi. Rozwód pochłonął większą część tego, co pozostało z wygranej.

Jose Antonio Cua-Toc wygrał 750 000 dolarów w loterii stanu Georgia. Przebywał w Stanach Zjednoczonych nielegalnie, dlatego poprosił swojego pracodawcę, by odebrał wygraną zamiast niego. Pracodawca ochoczo się zgodził pomóc, ale wygraną zabrał dla siebie. Jose Antonio poszedł ze sprawą do sądu. Niestety zdecydowaną większość nagrody pochłonęły podatki i opłaty sądowe.

Evelyn Adams z New Jersey wygrała w loterii dwukrotnie łączną kwotę 5 400 000 dolarów. Najprawdopodobniej za bardzo uwierzyła w swoje szczęście i chciała pomnożyć wygraną w nieodpowiedzialny sposób. Wybrała się do Atlantic City do kasyna i tam rozpuściła praktycznie całą wygraną. Po utracie pieniędzy zamieszkała w parku przyczep kempingowych.

Jak widać, bardzo łatwo jest zagubić się w roli milionera i popełnić błędy. Nie ma się co dziwić – wygrane w takich loteriach jak chociażby Powerball czy MegaMillions USA mogą przyprawić o zawrót głowy i spowodować brak logicznego myślenia i odpowiedniego postępowania z wygraną. Czy można się jakoś przygotować na wygraną w lotto? Chyba nie, bo nigdy nie wiadomo czy i kiedy się to wydarzy. Trzeba jednak nie popełniać tych samych błędów, które popełnili wymienieni wyżej trzej zwycięzcy loterii.

 

Mega Millions przez Internet

Zagraj już dziś w amerykańskie lotto!

Rekordowe kumulacje lotto i atrakcyjne nagrody czekają!

Sprawdzaj wyniki lotto wygodnie i sprawnie przez Internet!

Zagraj w ulubione loterie bez wychodzenia z domu!

Największe loterie lotto na świecie

Witaj w świecie lotto online!

Znajdziesz tu największe gry lotto, a także świeże wyniki losowania lotto i ciekawostki.

Sprawdzaj archiwalne wyniki losowania i najświeższe informacje.

Wybierz loterię dla siebie i zagraj online już dziś!

Czekają na Ciebie m.in. Powerball, EuroMillions, SuperEnalotto czy polskie Lotto.