Kumulacja Lotto – aż 11 milionów złotych do wygrania!

25th Styczeń 2017, 22:08

lottoCzwartek może się okazać dla kogoś bardzo szczęśliwy z prostego powodu – kumulacja Lotto z 11 milionami złotych w puli. Czy taki argument wystarczy, by zdecydować się na zakup losów polskiej loterii liczbowej?

Polska gra Lotto co prawda nie oferuje tak dużych kumulacji jak chociażby Mega Millions czy Powerball, ale jest pewnego rodzaju tradycją, czymś znanym i lubianym w Polsce. Wielu Polaków regularnie gra w tę loterię, motywy gry w Lotto pojawiają się w wielu polskich filmach, jak chociażby w ostatniej produkcji pt. Po prostu przyjaźń. Zwłaszcza osoby starsze są przyzwyczajone do tego, że od lat grają w Lotto, odwiedzają stacjonarne kolektury Lotto i skreślają 6 szczęśliwych liczb.

Takie okazje jak kumulacja Lotto z 11 milionami w puli nagród do zdobycia to motywacja, by nawet w zimie, gdy za oknem mróz i śnieg, odwiedzić kolekturę, wypełnić kupon lub poprosić o kupon z liczbami wybranymi przez chybił-trafił. Totalizator Sportowy wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i zapewnia możliwość “wysłania lotka” w wybranych kioskach, na poczcie, na stacjach benzynowych i oczywiście w licznych kolekturach.

Ja polecam jednak jeszcze wygodniejsze rozwiązanie, jakim jest możliwość zakupu losów Lotto przez Internet. Po co tracić czas na wizytę w kolekturze, jeśli można kupić losy wygodnie, szybko i bezproblemowo przez Internet? Coraz więcej serwisów zajmujących się pośrednictwem w zakupie losów oferuje możliwość kupna losów polskiego Lotto online. Jednym z takich serwisów jest LottoPark, z którego korzystam i póki co – cieszę się z dobrej obsługi, sprawnych wypłat wygranych, bo takie się pojawiają i z oferty, która spełnia moje oczekiwania.

Do czwartkowego losowania pozostało już tylko delikatnie ponad 23 godziny. Moim zdaniem warto kupić losy Lotto przez Internet i wziąć udział w losowaniu. 11 milionów złotych w puli nagród mnie w zupełności przekonuje do tego, by spróbować szczęścia i zagrać, bo stare i dobrze znane porzekadło mówi, że aby wygrać – trzeba grać!

Mega Millions przez Internet

Zagraj już dziś w amerykańskie lotto!

Rekordowe kumulacje lotto i atrakcyjne nagrody czekają!

Sprawdzaj wyniki lotto wygodnie i sprawnie przez Internet!

Zagraj w ulubione loterie bez wychodzenia z domu!

Największe loterie lotto na świecie

Witaj w świecie lotto online!

Znajdziesz tu największe gry lotto, a także świeże wyniki losowania lotto i ciekawostki.

Sprawdzaj archiwalne wyniki losowania i najświeższe informacje.

Wybierz loterię dla siebie i zagraj online już dziś!

Czekają na Ciebie m.in. Powerball, EuroMillions, SuperEnalotto czy polskie Lotto.