Kumulacja Powerball osiągnęła już ogromne rozmiary!

20th Wrzesień 2015, 23:28

powerballOd kilku tygodni możemy zaobserwować regularny wzrost wysokości kumulacji loterii Powerball. Oznacza to, że z każdym losowaniem pula do zdobycia powiększała się, co bardzo korzystnie wpływa na wysokość wygranej w kolejnym losowaniu. Aktualnie w puli mamy aż 235 milionów dolarów!

Powerball to loteria, w której wielkie kumulacje nie są rzadkością. Ogromne wygrane najczęściej padają właśnie w loterii Powerball, chociażby w kwietniu Alice Dawson zgarnęła 80 milionów dolarów, a w grudniu 2003 roku Lisa Ensor wygrała 221 500 000 dolarów, a to jedynie dwa przykłady z wielu, które miały miejsce w historii loterii Powerball USA.

W ostatnim losowaniu wybrano następujące liczby: 12, 17, 26, 43, 48 oraz liczbę dodatkową 24. Muszę przyznać, że udało mi się poprawnie wskazać 12 i 26, ale to niestety za mało aby cieszyć się z głównej wygranej.

Dwie osoby wygrały po 2 miliony dolarów wskazując odpowiednio 5 liczb podstawowych oraz Power Play. Sam chciałbym dostać taką nagrodę, bo 2 miliony dolarów to ponad 6 milionów złotych! Aż 5 osób otrzymało po 1 milion dolarów za wskazanie prawidłowo 5 liczb.

235 milionów dolarów w kumulacji Powerball – czy trzeba kogoś namawiać do tego, aby spróbować szczęścia i zagrać w loterię, która może zmienić życie i sprawić, że wszystkie do tej pory zamknięte drogi się otworzą.

Kolejne losowanie odbędzie się już w najbliższą środę – warto więc zdecydować się na grę w Powerball Lotto. Grać indywidualnie czy grupowo? Wszystko ma swoje wady i zalety, choć moim zdaniem warto zdecydować się na grupową subskrypcję i zwiększyć swoje szanse na zdobycie głównej nagrody nawet, jeżeli trzeba będzie podzielić się z innymi osobami w grupie.

Losy Powerball online można kupić w godnym zaufania serwisie LottoPark, który od wielu miesięcy prowadzi swoją działalność w Internecie umożliwiając wygodny zakup losów osobom, które nie przebywają na stałe na terenie krajów, w których można grać w poszczególne loterie stacjonarnie.

Mega Millions przez Internet

Zagraj już dziś w amerykańskie lotto!

Rekordowe kumulacje lotto i atrakcyjne nagrody czekają!

Sprawdzaj wyniki lotto wygodnie i sprawnie przez Internet!

Zagraj w ulubione loterie bez wychodzenia z domu!

Największe loterie lotto na świecie

Witaj w świecie lotto online!

Znajdziesz tu największe gry lotto, a także świeże wyniki losowania lotto i ciekawostki.

Sprawdzaj archiwalne wyniki losowania i najświeższe informacje.

Wybierz loterię dla siebie i zagraj online już dziś!

Czekają na Ciebie m.in. Powerball, EuroMillions, SuperEnalotto czy polskie Lotto.