La Primitiva Online – ogromna kumulacja dziś wieczorem!

6th Sierpień 2015, 10:47

la primitivaDziś wieczorem odbędzie się losowanie najpopularniejszej i najstarszej loterii liczbowej w Hiszpanii. Loteria La Primitiva od kilku tygodni rosła w siłę i zwiększała swoją pulę do zdobycia przez szczęściarza, który poprawnie wytypuje wszystkie liczby. Dziś wieczorem jackpot wynosi aż 66 500 000 €! Nie ma na co czekać – trzeba wziąć udział w tym losowaniu!

Jak grać w La Primitiva? Nie trzeba jechać do Hiszpanii, by kupić losy. W serwisie LottoPark można kupić losy online. Wystarczy wybrać 6 liczb z 49 i wykupić kupon. Aby zgarnąć główną wygraną potrzebna jest również liczba Reintegro, której gracz nie wybiera – zostaje ona automatycznie dopisana do kuponu gracza przez maszynę, która drukuje kupony loterii.

Można oczywiście wziąć udział tylko w najbliższym losowaniu hiszpańskiej loterii La Primitiva lub można zdecydować się na kilka najbliższych losowań. Warto pomyśleć również o subskrypcji, która obejmuje dłuższy okres czasu i większą liczbę losowań loterii.

Warto wziąć pod uwagę również grupowe lotto w przypadku La Primitiva zwłaszcza jeśli chodzi o dzisiejsze losowanie. Dzięki większej liczbie losów można znacznie zwiększyć szansę na rozbicie hiszpańskiego banku i zdobycie wielomilionowej nagrody.

Nie pozostaje nic innego, jak przemyśleć wybór szczęśliwych liczb i kupić losy La Primitiva przez Internet. Przy odrobinie szczęścia polubimy Hiszpanię jeszcze bardziej! Ole!

Mega Millions przez Internet

Zagraj już dziś w amerykańskie lotto!

Rekordowe kumulacje lotto i atrakcyjne nagrody czekają!

Sprawdzaj wyniki lotto wygodnie i sprawnie przez Internet!

Zagraj w ulubione loterie bez wychodzenia z domu!

Największe loterie lotto na świecie

Witaj w świecie lotto online!

Znajdziesz tu największe gry lotto, a także świeże wyniki losowania lotto i ciekawostki.

Sprawdzaj archiwalne wyniki losowania i najświeższe informacje.

Wybierz loterię dla siebie i zagraj online już dziś!

Czekają na Ciebie m.in. Powerball, EuroMillions, SuperEnalotto czy polskie Lotto.