LottoPark – moja nowa kolektura lotto online

18th Wrzesień 2016, 00:38

lottoparkOd dłuższego czasu nic nowego nie pojawiało się na blogu, ponieważ wirtualna kolektura, z którą dobrze mi się współpracowało – zakończyła swoją działalność z powodu sprzedaży większej firmie. Po roszadach okazało się, że sprzedaż wiąże się jedynie ze zmianą nazwy i osób odpowiedzialnych za działanie marki, dlatego ponownie będę korzystać z internetowego serwisu do gry w lotto online. Przedstawiam Wam LottoPark – stary/nowy serwis, w którym bezpiecznie można kupować losy lotto.

LottoPark (dawniej BuzzLotto) należy do firmy Seymour B.V. zarejestrowanej w dość egzotycznym miejscu, bo w Curacao. Praktyka oczywista – podatki oraz regulacje związane z możliwością sprzedaży losów loterii liczbowych przez Internet. Muszę podkreślić, że LottoPark nie zajmuje się organizacją loterii – firma pośredniczy w zakupie losów na największe gry lotto na świecie. Mechanizm działania jest prosty – klient wybiera swoje szczęśliwe liczby i kupuje losy lotto online, a firma LottoPark za pomocą swoich przedstawicieli dokonuje zakupu losów w krajach, w których gry są oficjalnie dostępne w stacjonarnych kolekturach.

Otworzenie konta gracza w LottoPark jest oczywiście bezpłatne. Co więcej – aż do momentu wygranej można korzystać z serwisu anonimowo. Dopiero w momencie chęci wypłaty wygranej należy poddać się weryfikacji. Co to oznacza? Prosta sprawa – nasza wirtualna kolektura online przed wypłaceniem wygranej poprosi o przesłanie dokumentów potwierdzających tożsamość i zgodność z danymi z metody płatności za losy (np. zgodność z danymi na karcie kredytowej). Ma to na celu zabezpieczenie interesów klienta, jak również bezpieczeństwo dla firmy.

Aktualnie w LottoPark.com można kupić losy 7 wiodących gier liczbowych: włoskie SuperEnalotto, Powerball, Mega Millions, Eurojackpot, UK Lottery, EuroMillions i oczywiście polskie Lotto. Europejskie i amerykańskie loterie nie są obecnie dostępne stacjonarnie w Polsce, dlatego usługi takich firm jak LottoPark umożliwiają zakup losów i branie udziału w losowaniach, w których dostępne są rekordowe kumulacje i naprawdę gigantyczne wygrane.

Kolektura lotto dostępna na lottopark.com/pl to sposób na bezpieczną grę i dostęp do loterii, w których praktycznie w każdym tygodniu pula do zdobycia przekracza 100 milionów złotych, a nawet dolarów czy euro. Poza bezpieczeństwem i łatwością w obsłudze na uwagę zasługują przyzwoite ceny losów dostępnych loterii. Oczywiście firma dolicza do losu swoją marżę, bo na czymś musi zarobić i mieć za co opłacić swoich pośredników kupujących losy w krajach, w których gry są dostępne, ale i tak są to ceny, które nie odstraszają i pozwalają na zabawę przy znacznie atrakcyjniejszych kumulacjach niż krajowe lotto.

Na dzień dzisiejszy grupowe lotto w LottoPark oczekuje na wdrożenie, dlatego póki co ograniczam się do korzystania z gry indywidualnej. Miłośnikom gier lotto polecam korzystanie z marki, która szybko się rozwija i planuje wprowadzenie do oferty kolejnych loterii, takich jak Mega Sena czy Irish Lotto. Dużym atutem przemawiającym na korzyść firmy jest dostęp do wersji polskojęzycznej, a także polskojęzyczna obsługa klienta. Support odpowiada na maile w języku polskim i to na dobrym poziomie, z całą pewnością nie z tłumacza Google.

W jaki sposób można zapłacić za losy lotto online w LottoPark? Dostępne jest kilka różnych metod: karty płatnicze, Cubits, BitCoin, Neteller, Skrill, Sofort czy transferuj.pl. Dotyczy to również metod wypłat – w zależności od drogi opłaty za los – tą samą drogą zostaną wypłacone wygrane. Niewątpliwie jest to bardzo wygodne i daje możliwość gry bez konieczności dokonywania transakcji za pomocą konta bankowego.

Zachęcam do wypróbowania wirtualnej kolektury lotto już dzisiaj!

Mega Millions przez Internet

Zagraj już dziś w amerykańskie lotto!

Rekordowe kumulacje lotto i atrakcyjne nagrody czekają!

Sprawdzaj wyniki lotto wygodnie i sprawnie przez Internet!

Zagraj w ulubione loterie bez wychodzenia z domu!

Największe loterie lotto na świecie

Witaj w świecie lotto online!

Znajdziesz tu największe gry lotto, a także świeże wyniki losowania lotto i ciekawostki.

Sprawdzaj archiwalne wyniki losowania i najświeższe informacje.

Wybierz loterię dla siebie i zagraj online już dziś!

Czekają na Ciebie m.in. Powerball, EuroMillions, SuperEnalotto czy polskie Lotto.