Ogromna kumulacja Mega Millions trafiła do rodziny z Indiany

19th Lipiec 2017, 13:13

milioner mega millionsHistorie lotto milionerów są najlepszym dowodem na to, że w lotto naprawdę można wygrać i to nie małe pieniądze. Nie każdy, komu udało się wygrać na loterii decyduje się na to, by podzielić się tą informacją ze światem, ale są takie osoby, które nie mają oporów przed zyskaniem sławy i zainteresowania spowodowanego zdobyciem dużych pieniędzy. Do takich osób, które tego nie ukrywają, należy rodzina ze stanu Indiana w USA, która w zeszłym roku wygrała potężną sumę w jednej z największych loterii liczbowych świata.

29 lipca 2016 ogłoszono, że rodzina Warren D, LLC ze stanu Indiana potwierdziła, że to oni są posiadaczami szczęśliwego losu upoważniającego do odbioru nagrody w loterii Mega Millions USA. Do szczęśliwej familii trafiło aż 536 milionów dolarów, o czym świat został poinformowany przez przedstawiciela organizatora loterii i osobę reprezentującą rodzinę podczas imprezy Indianapolis Motor Speedway.

Rzeczniczka rodziny, Lauren Littlefield, powiedziała, że dzień zakupu szczęśliwego losu to był zwyczajny dzień weekendu. Rodzina wyjechała z Indiany na wycieczkę, podczas której dzieciaki uprawiały różnego rodzaju sporty i tuż przy zjeździe z I-70 w Cambridge City zdecydowali się na wizytę na stacji benzynowej, by zatankować i kupić kilka rzeczy. Na stacji można było kupić losy loterii Mega Millions. Gdy rodzina zobaczyła, że pula nagród do zdobycia jest naprawdę wysoka, ot tak po prostu, z pewnego rodzaju kaprysu postanowili kupić 5 losów.

Gdy wracając do domu, rodzina zwycięzców postanowiła sprawdzić wyniki losowania, nie mogli uwierzyć, że przypadkowo kupione losy przyniosły im szczęście. Wyniki losowania Mega Millions sprawdzali przez Internet, myśleli nawet że to jakiś błąd, zamknęli przeglądarkę, otworzyli ponownie, odświeżyli stronę i ponownie zobaczyli, że na jednym z losów wszystkie liczby pokrywają się z tymi, które zostały wybrane podczas losowania.

Rodzina, która zdobyła tak duże pieniądze, postanowiła przeznaczyć swoją wygraną na zabezpieczenie przyszłości swoich dzieci, pomoc lokalnym mieszkańcom, spłacenie wcześniejszych zobowiązań i spełnianie swoich marzeń. Absolutnie nie chcą się wyprowadzać z Indiany i pomimo tego, że rok temu wygrali tak duże pieniądze, nadal mieszkają w swoim stanie i cieszą się, że mogą pomagać sąsiadom i przyjaciołom w potrzebie.

Lotto milionerzy mogli zdecydować czy chcą wypłacić 536 milionów dolarów w formie 30. rocznych wypłat czy w postaci jednorazowej wypłaty. Wybrali otrzymanie gotówki w wysokości 378 milionów dolarów przed potrąceniem podatków. Ostatecznie otrzymali 271 milionów dolarów po opłaceniu wszystkich opłat podatkowych i kosztów manipulacyjnych.

Ta historia pokazuje, że w lotto można wygrać i że często ta wygrana jest dziełem przypadku.

Sprawdź ile wynosi aktualnie najwyższa kumulacja lotto i wybierz loterię najlepszą dla siebie. Możesz, podobnie jak rodzina z Indiany, trafić największą kumulację i zmienić swoje życie. Aby to zrobić – trzeba po prostu zagrać! Jeżeli nie kupisz losu – nie dasz sobie szansy na zdobycie pieniędzy.

Mega Millions przez Internet

Zagraj już dziś w amerykańskie lotto!

Rekordowe kumulacje lotto i atrakcyjne nagrody czekają!

Sprawdzaj wyniki lotto wygodnie i sprawnie przez Internet!

Zagraj w ulubione loterie bez wychodzenia z domu!

Największe loterie lotto na świecie

Witaj w świecie lotto online!

Znajdziesz tu największe gry lotto, a także świeże wyniki losowania lotto i ciekawostki.

Sprawdzaj archiwalne wyniki losowania i najświeższe informacje.

Wybierz loterię dla siebie i zagraj online już dziś!

Czekają na Ciebie m.in. Powerball, EuroMillions, SuperEnalotto czy polskie Lotto.