Ogromna kumulacja Powerball zdobyta! Zagraj w lotto online!

4th Październik 2015, 01:06

PowerballTo, co lubimy najbardziej, to oczywiście wielkie wygrane w lotto. W tym tygodniu główna wygrana padła w Powerball po kilku tygodniach wzrostu kumulacji. Co to oznacza? Główna wygrana może paść w każdej chwili i to nie tylko w jednej loterii, ale nawet w kilku loteriach w jednym tygodniu. Grając w kilka gier lotto można wygrać nawet podwójnie czy potrójnie – oczywiście nie jest to łatwe, ale nie jest to niemożliwe!

W loterii Powerball jackpot wzrastał przez dłuższy czas, by osiągnąć aż 301 milionów dolarów! Szczęśliwy gracz z Michigan poprawnie wskazał liczby: 29, 31, 40, 55, 59 i dodatkową liczbę 17. Jeszcze nie są znane imię i nazwisko zwycięzcy i nie wiadomo czy poznamy te informacje. Zwycięzcy mają bowiem prawo, by nie ujawniać swojej tożsamości. Szczęśliwe losowanie odbyło się w ostatni wtorek.

W co warto zagrać w nadchodzącym tygodniu?

Zdecydowanym faworytem jest LaPrimitiva, w której aktualny jackpot wynosi aż 97 milionów euro!

Na pewno warto zwrócić uwagę na Mega Millions, gdzie aktualna kumulacja wynosi aż 55 milionów dolarów. Bardzo kuszącą wysokość kumulacji ma również inna amerykańska loteria czyli NewYorkLotto, gdzie w puli nagród jest aż 40 500 000 dolarów. W loterii Powerball Lotto kumulacja to już 40 milionów dolarów, czyli znów na tyle dużo, że aż nie sposób się oprzeć i nie kupić choć jednego losu, który może być kluczem do spełnienia marzeń.

Może to do Ciebie uśmiechnie się szczęście w najbliższym losowaniu którejś z amerykańskich loterii? Aby zwiększyć swoje szanse na wygraną warto wziąć pod uwagę grupowe lotto i powiększyć liczbę losów biorących udział w losowaniu. Dzięki grze grupowej zdecydowanie łatwiej jest walczyć 0 wielkie wygrane, bo jak już wspominałem – co czwarta wielka kumulacja zdobywana jest przez grupy, które grają wspólnie w gry lotto.

Mega Millions przez Internet

Zagraj już dziś w amerykańskie lotto!

Rekordowe kumulacje lotto i atrakcyjne nagrody czekają!

Sprawdzaj wyniki lotto wygodnie i sprawnie przez Internet!

Zagraj w ulubione loterie bez wychodzenia z domu!

Największe loterie lotto na świecie

Witaj w świecie lotto online!

Znajdziesz tu największe gry lotto, a także świeże wyniki losowania lotto i ciekawostki.

Sprawdzaj archiwalne wyniki losowania i najświeższe informacje.

Wybierz loterię dla siebie i zagraj online już dziś!

Czekają na Ciebie m.in. Powerball, EuroMillions, SuperEnalotto czy polskie Lotto.