UK Lottery w Polsce coraz bardziej popularne!

8th Luty 2017, 11:30

UK LotteryBrytyjskie lotto – jedno z moich ulubionych i najczęściej wybieranych, bo choć nie oferuje najwyższych kumulacji to zdecydowanie łatwiej coś wygrać, niż chociażby w loterii włoskiej. W Polsce UK Lottery jest coraz bardziej popularne i coraz chętniej wybierane, ale nadal żaden Polak nie wygrał głównej nagrody wypłacanej w milionach funtów.

Początkowo w Polsce nie było ani słowa o tej loterii, ponieważ w formie stacjonarnej dostępna jest wyłącznie na terenie Wielkiej Brytanii. To narodowa loteria UK, w którą można zagrać odwiedzając stacje benzynowe, kioski, kolektury czy sklepiki, gdzie można wypełnić papierowy kupon. Polacy, którzy odwiedzali UK turystycznie czy emigrowali do pracy, mogli poznać UK National Lottery podczas swojego pobytu. Dzięki temu mogli i nadal mogą dokonywać zakupu tam, gdzie czekają papierowe kupony do wypełnienia. Ci, którzy wracali do kraju, mogli jedynie poprosić znajomych, którzy przebywali nadal w Wielkiej Brytanii, by kupili dla nich losy.

Wszystko zmieniło się dzięki serwisom oferującym losy UK Lottery online. Dzięki takim serwisom dostęp do UK Lottery w Polsce jest już nieograniczony, ponieważ wystarczy dostęp do Internetu i można kupić losy o dowolnej porze, z dowolnego miejsca i dowolną ich ilość. Pojawia się duża kumulacja UK Lottery? Nie trzeba już dzwonić do znajomych w UK – odpalasz Internet, wchodzisz na odpowiednią stronę i po prostu dokonujesz zakupu. To bardzo wygodne, sprawne i nowoczesne rozwiązanie, dzięki któremu jedna z najpopularniejszych loterii na świecie dostępna jest również u nas, w Polsce.

A co w przypadku wygranej? Serwisy, które oferują możliwość gry w UK National Lottery mniejsze wygrane, z reguły do wysokości określonej w regulaminie serwisu, wypłacają na konto bankowe, kartę płatniczą, Skrill czy inną metodą dostępną w danym serwisie. W przypadku wyższych wygranych sposób odbioru wygranej lub papierowego kuponu uprawniającego do odebrania nagrody ustalany jest indywidualnie z osobą, która dokonała zakupu losu z wygrywającymi liczbami.

Popularność brytyjskiego lotto wśród Polaków nieustannie rośnie, bo stawka, chociażby podstawowa o wysokości 2 milionów funtów, to grubo ponad 10 milionów złotych, a kto nie chciałby wygrać tak dużych pieniędzy? Polakom Wielka Brytania od pewnego czasu kojarzy się ze znacznie wyższymi pieniędzmi, niż polskie zarobki, więc i wysokie wygrane w UK Lotto online kuszą i zachęcają do tego, by zdecydować się na grę.

Aby zagrać w UK Lottery w Polsce – odwiedź stronę LottoPark i wybierz swoje szczęśliwe liczby. Czekamy na polskiego milionera. Jeśli nie ja – to może właśnie Ty? 🙂

Mega Millions przez Internet

Zagraj już dziś w amerykańskie lotto!

Rekordowe kumulacje lotto i atrakcyjne nagrody czekają!

Sprawdzaj wyniki lotto wygodnie i sprawnie przez Internet!

Zagraj w ulubione loterie bez wychodzenia z domu!

Największe loterie lotto na świecie

Witaj w świecie lotto online!

Znajdziesz tu największe gry lotto, a także świeże wyniki losowania lotto i ciekawostki.

Sprawdzaj archiwalne wyniki losowania i najświeższe informacje.

Wybierz loterię dla siebie i zagraj online już dziś!

Czekają na Ciebie m.in. Powerball, EuroMillions, SuperEnalotto czy polskie Lotto.