W co warto grać w tym tygodniu?

24th Sierpień 2015, 19:21

euromillionsW tym tygodniu warto zwrócić uwagę na kilka loterii, w których kumulacje wynoszą co najmniej 30 milionów dolarów bądź euro. Tak, tak – są to niewyobrażalnie wielkie kwoty, o które warto powalczyć. Przecież wystarczy tylko kupić los lotto online i mieć trochę szczęścia! 100 milionów dolarów czeka w kumulacji loterii Powerball, ale to nie wszystko…

Powerball od kilku tygodni powiększał swoją kumulację, by osiągnąć magiczną kwotę – 100 milionów dolarów do wygrania w najbliższą środę. To około 367 milionów złotych! Sami zdecydujcie, czy warto wziąć udział w losowaniu i spróbować wygrać tak wielki jackpot, dzięki któremu można spełnić nie tylko swoje marzenia. Jeżeli w środę nikt nie wytypuje poprawnie wszystkich liczb to w kolejnym losowaniu będzie można powalczyć aż o 110 milionów dolarów!

Drugą loterią, na którą warto w tym tygodniu zwrócić swoją uwagę jest hiszpańska La Primitiva, w której można zgarnąć jackpot o wysokości aż 70 milionów €! Losowanie odbędzie się w czwartek, więc zostało kilka dni na to, by wybrać szczęśliwe numery i zagrać w jedną z najciekawszych, a w tym tygodniu najbardziej opłacalnych loterii lotto. 70 milionów euro to około 296 milionów złotych!

Warto również przyjrzeć się drugiej najbardziej znanej loterii lotto w USA czyli loterii Mega Millions. Tu jackpot wynosi 55 000 000 $ czyli około 201 milionów złotych! W Mega Millions trafiały się jeszcze większe kumulacje, ale nigdy nie wiadomo czy warto poczekać na jeszcze większą pulę czy lepiej kupić los na najbliższe losowanie, bo główna wygrana może paść w każdej chwili.

Aż 35 milionów dolarów można wygrać w loterii New York Lotto, w której w tym roku raczej nie było większych kumulacji. Losowanie odbędzie się w najbliższą środę, a w przeliczeniu na polską walutę jackpot wynosi około 128 milionów złotych!

Jeśli chodzi o inne europejskie gry lotto, w których warto wziąć udział to polecam Euro Jackpot i EuroMillions. Te dwie największe w Europie loterie proponują bardzo atrakcyjne kumulacje wyrażane w euro, które z pewnością warte są zakupu losów lotto online. W EuroJackpot kumulacja wynosi 31 milionów €, a Euro Millions lotto oferuje 30 000 000 euro w puli nagród. Można więc wygrać około 130 milionów złotych w obu loteriach czyli łączna pula to prawie 260 milionów złotych!

LottoPark proponuje grę grupową we wszystkie wyżej wymienione loterie. O co chodzi w grze grupowej i dlaczego warto się na nią zdecydować? Odpowiedź znajdziecie w zakładce: Grupowe Lotto.

Aby wygrać – trzeba grać! Życzę więc wszystkim (i sobie) powodzenia w lotto! 🙂

Mega Millions przez Internet

Zagraj już dziś w amerykańskie lotto!

Rekordowe kumulacje lotto i atrakcyjne nagrody czekają!

Sprawdzaj wyniki lotto wygodnie i sprawnie przez Internet!

Zagraj w ulubione loterie bez wychodzenia z domu!

Największe loterie lotto na świecie

Witaj w świecie lotto online!

Znajdziesz tu największe gry lotto, a także świeże wyniki losowania lotto i ciekawostki.

Sprawdzaj archiwalne wyniki losowania i najświeższe informacje.

Wybierz loterię dla siebie i zagraj online już dziś!

Czekają na Ciebie m.in. Powerball, EuroMillions, SuperEnalotto czy polskie Lotto.