Wyniki lotto – gdzie gracze sprawdzają je najczęściej?

3rd Lipiec 2017, 12:16

wyniki lottoJeden z serwisów zajmujących się grami liczbowymi przygotował dla swoich użytkowników ankietę dotyczącą wyników lotto. Badanie miało na celu zdobycie wiarygodnych informacji dotyczących tego gdzie gracze sprawdzają wyniki losowania lotto. Pozornie łatwa odpowiedź, a tak naprawdę wyniki mogą być zaskakujące, bo ilu graczy – tyle opinii i możliwości.

Mogłoby się wydawać, że najbardziej popularnym miejscem sprawdzania wyników lotto jest po prostu stacjonarna kolektura, w której zawsze można zobaczyć rozpiskę liczb wylosowanych w ostatnim losowaniu. Mamy jednak XXI wiek i zdecydowana większość graczy korzysta z możliwości gry przez Internet, a więc wizyty w kolekturach nie są im bliskie. Wyniki lotto w stacjonarnym punkcie sprzedaży losów lotto sprawdzają najczęściej osoby, które wiernie kupują losy właśnie w tym miejscu, a czasem zdarzy się, że ktoś mijając kolekturę wracając z pracy czy idąc na zakupy, rzuci przy okazji okiem, by sprawdzić czy jego liczby okazały się szczęśliwe.

Można przypuszczać, że gracze, którzy grają w loterie liczbowe przez Internet, wyniki sprawdzają w oficjalnych serwisach prowadzonych przez organizatorów danej loterii. Okazuje się, że mało kto do tych serwisów zagląda, ponieważ za pomocą oficjalnego serwisu nie zagra się w lotto przez Internet. Najczęściej gracze, którzy stawiają na loterie lotto online, sprawdzają wyniki w serwisach, w których kupują swoje losy. Przeważnie takie serwisy proponują swoim klientom nie tylko możliwość kupowania losów, ale również dostęp do wyników losowania. Sprawdzanie rezultatów w tym samym serwisie, w którym kupuje się losy, jest po prostu wygodniejsze, a wiadomo że w dzisiejszych czasach ludzie bardzo cenią sobie wygodę.

Transmisje telewizyjne losowań wbrew pozorom wcale nie cieszą się dużym zainteresowaniem. Mało kto ma czas na to, by o dokładnej godzinie, w której transmitowane jest losowanie i wyniki lotto, usiąść i oglądać przekaz telewizyjny czy internetowy. Wygodniej jest sprawdzić wyniki losowania lotto wtedy, gdy ma się na to czas, czyli korzystając z Internetu i miejsc, które takie wyniki publikują na dłuższy czas.

Nadal wyniki losowania lotto można sprawdzać w prasie. Dzienniki publikują wyniki loterii na całym świecie, ale powiedzmy sobie szczerze – ile osób w dzisiejszym świecie sięga po prasę papierową? Zdecydowana większość korzysta jednak z Internetu i informacji, które dostępne są w sieci wirtualnej. Odpowiednikiem papierowych dzienników są serwisy informacyjne w Internecie, ale nie każdy z nich posiada dział poświęcony loteriom liczbowym. Głównie przy dużych kumulacjach danej loterii w danym kraju pojawiają się liczne artykuły elektroniczne, w których można znaleźć wyniki losowania i liczby, które zostały wybrane.

Z przeprowadzonej ankiety wynika, że najbardziej popularnym miejscem do sprawdzania wyników losowania są serwisy internetowe, w których można kupić losy loterii liczbowych. Mnie to wcale nie dziwi, ponieważ sam również najchętniej sprawdzam wyniki tam, gdzie kupuję losy. Pozwala to na zaoszczędzenie czasu i na zwyczajną wygodę.

Polecam: zawsze aktualne wyniki losowania lotto – rezultaty największych loterii liczbowych świata.

A Ty gdzie sprawdzasz które liczby zostały wybrane w loterii, w którą grasz?

Mega Millions przez Internet

Zagraj już dziś w amerykańskie lotto!

Rekordowe kumulacje lotto i atrakcyjne nagrody czekają!

Sprawdzaj wyniki lotto wygodnie i sprawnie przez Internet!

Zagraj w ulubione loterie bez wychodzenia z domu!

Największe loterie lotto na świecie

Witaj w świecie lotto online!

Znajdziesz tu największe gry lotto, a także świeże wyniki losowania lotto i ciekawostki.

Sprawdzaj archiwalne wyniki losowania i najświeższe informacje.

Wybierz loterię dla siebie i zagraj online już dziś!

Czekają na Ciebie m.in. Powerball, EuroMillions, SuperEnalotto czy polskie Lotto.