Zagraj w Mini Lotto i wygraj! Mini Lotek coraz bardziej popularny

26th Czerwiec 2017, 10:43

mini lottoTotalizator Sportowy wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i proponuje coraz więcej ciekawych propozycji. Niedawno odkryłem loterię Multi Multi, a dziś przyjemnie zaskoczyła mnie kolejna z możliwości – Mini Lotto. Jestem zwolennikiem loterii, w które można grać przez Internet, ale od czasu do czasu odwiedzam także stacjonarną kolekturę lotto i bardzo dobrze, bo dzięki temu mogę dziś podzielić się informacjami o tzw. Mini Lotku.

Mini Lotek jest idealną grą liczbową dla osób, które chciałyby grać w lotto za niewielkie pieniądze, a przy tym mieć szansę na naprawdę wysokie wygrane. Najtańszy los Mini Lotto to koszt zaledwie 1,25 zł, a daje możliwość gry o kilkaset tysięcy złotych.

Gracz typuje 5 liczb z 42. W Mini Lotto gra się stacjonarnie, a więc należy skreślić liczby na papierowym kuponie samodzielnie bądź można też wykorzystać bardzo popularną na całym świecie metodę chybił-trafił. Nagroda główna w Mini Lotku możliwa jest do odebrania po poprawnym skreśleniu wszystkich 5 liczb, ale również za “czwórkę” i “trójkę” można otrzymać nagrodę.

Rekordowa nagroda w Mini Lotto przekroczyła 366 tysięcy złotych, a łączna pula do wygrania bardzo często zbliża się do 350 tysięcy – jest więc o co grać i naprawdę warto, biorąc pod uwagę fakt, że losy Mini Lotto kosztują tak niewiele.

Losowanie Mini Lotto odbywa się każdego dnia o 21.40 i można je obejrzeć w telewizji i na stronie Totalizatora Sportowego. Gracz może kupić w jednej transzy losy na 10 najbliższych losowań czyli na 10 dni. Płacąc 12,50 zł za 10 losowań można dać sobie aż 10 szans na zdobycie pieniędzy w niedrogiej, a naprawdę atrakcyjnej grze. W przeciwieństwie do Multi Multi, w loterii Mini Lotto nie ma możliwości gry z tzw. plusem.

Jeśli chodzi o wyniki losowania loterii Multi Lotek to poza możliwością sprawdzania ich na żywo w trakcie losowania, można je znaleźć w stacjonarnych kolekturach Lotto, a także na stronie internetowej organizatora czy w serwisach, które dostarczają codziennych informacji. Istnieje również szereg serwisów tematycznych, które związane są z loteriami liczbowymi i przedstawiają wyniki Multi Lotto i innych loterii.

Śmiało można powiedzieć, że Mini Lotto to mini ceny i możliwość wygrania może nie najwyższych nagród pieniężnych, ale i 300 tysięcy złotych piechotą nie chodzi. Z powodu atrakcyjnego kosztu losów coraz więcej graczy decyduje się na to, by grać w Mini Lotto. Inwestując niewiele ponad złotówkę zyskuje się szansę na kilkaset tysięcy złotych i to każdego dnia.

Mega Millions przez Internet

Zagraj już dziś w amerykańskie lotto!

Rekordowe kumulacje lotto i atrakcyjne nagrody czekają!

Sprawdzaj wyniki lotto wygodnie i sprawnie przez Internet!

Zagraj w ulubione loterie bez wychodzenia z domu!

Największe loterie lotto na świecie

Witaj w świecie lotto online!

Znajdziesz tu największe gry lotto, a także świeże wyniki losowania lotto i ciekawostki.

Sprawdzaj archiwalne wyniki losowania i najświeższe informacje.

Wybierz loterię dla siebie i zagraj online już dziś!

Czekają na Ciebie m.in. Powerball, EuroMillions, SuperEnalotto czy polskie Lotto.