Zagraj w Powerball – 60 milionów dolarów w puli!

12th Czerwiec 2015, 01:02

losy PowerballW ostatnim losowaniu Powerball nie padła główna wygrana. Dobra wiadomość jest taka, że w sobotę w puli będzie aż 60 milionów dolarów czyli około 220 milionów złotych! Czas więc wybrać swoje szczęśliwe liczby i zagrać w Powerball Online by spełniać swoje marzenia!W ostatnim losowaniu wybrano następujące liczby: 31, 32, 48, 49 i 53, a liczba dodatkowa Power Ball to 25. Typowałeś któreś z tych liczb?

Trzech graczy poprawnie wskazało 5 liczb podstawowych, zabrakło tylko przysłowiowej kropki nad i, czyli liczby dodatkowej. Szczęśliwi gracze otrzymają nagrodę drugiego stopnia czyli po MILION dolarów każdy!

Najczęściej wybierane liczby w lotto Powerball to 2, 9, 33, 49 i 54.

Najczęściej wybierane liczby dodatkowe Power Ball to 14, 28.

Czy już wiesz które liczby wybierzesz? Możesz skorzystać z opcji Szybki wybór czyli zdać się na wybór automatyczny. LottoPark oferuje możliwość automatycznego wyboru liczb, które zostaną naniesione na Twój kupon gracza. To proste, a bywa również skuteczne, bo duży odsetek wygranych pada na kupony, które przygotowano korzystając z Szybkiego wyboru czyli “chybił trafił”.

Przypominam, że w Powerball Lotto można zagrać korzystając z opcji grupowego lotto, czyli subskrypcji na lottopark.com, gdzie można brać udział w większej liczbie losowań i kupować większą liczbę kuponów w grupie. Co czwarta wygrana jackpot to gra grupowa!

Być może w sobotnim losowaniu to Twój kupon rozbije jackpot i zdobędzie lwią część z puli 60 milionów dolarów? Odważ się marzyć, bo marzenia naprawdę się spełniają!

Mega Millions przez Internet

Zagraj już dziś w amerykańskie lotto!

Rekordowe kumulacje lotto i atrakcyjne nagrody czekają!

Sprawdzaj wyniki lotto wygodnie i sprawnie przez Internet!

Zagraj w ulubione loterie bez wychodzenia z domu!

Największe loterie lotto na świecie

Witaj w świecie lotto online!

Znajdziesz tu największe gry lotto, a także świeże wyniki losowania lotto i ciekawostki.

Sprawdzaj archiwalne wyniki losowania i najświeższe informacje.

Wybierz loterię dla siebie i zagraj online już dziś!

Czekają na Ciebie m.in. Powerball, EuroMillions, SuperEnalotto czy polskie Lotto.