Zagraj w UK Lotto przez Internet

18th Maj 2015, 21:13

losy UK LottoObok dużych kumulacji w loteriach MegaMillions i Powerball nie wolno zapominać o innych godnych uwagi loteriach, w których można wygrać duże pieniądze. UK Lotto to najpopularniejsza loteria liczbowa w Wielkiej Brytanii, w której w najbliższym losowaniu jackpot wynosi aż 7 400 000 GBP! Kup losy UK Lotto online i weź udział w losowaniu.

Losowania UK Lotto odbywają się w każdą sobotę i każdą środę. W ostatnim losowaniu nikt nie zdobył głównej nagrody, a wylosowane liczby to 7, 11, 15, 32, 46, 48 i “Bonus Ball” – 17.

Aby zdobyć główną wygraną należy trafnie wskazać wszystkie 6 liczb, a liczba dodatkowa zwiększa wygraną drugiego stopnia. Jeżeli dobrze wytypujesz 5 liczb podstawowych i liczbę dodatkową – wygrywasz drugą nagrodę!

Możesz samodzielnie wybrać liczby, które być może przyniosą Ci szczęście lub możesz skorzystać z “Quick Pick” i zdać się na wybór maszyny losującej.

Losy UK Lotto można kupić przez Internet z każdego miejsca na ziemi. Pamiętaj, że możesz wybrać “Group Ticket” czyli lotto grupowe, dzięki czemu zwiększysz szansę na wygraną i zdobycie dużej nagrody pieniężnej. Gra grupowa zwiększa prawdopodobieństwo wygranej!

Mega Millions przez Internet

Zagraj już dziś w amerykańskie lotto!

Rekordowe kumulacje lotto i atrakcyjne nagrody czekają!

Sprawdzaj wyniki lotto wygodnie i sprawnie przez Internet!

Zagraj w ulubione loterie bez wychodzenia z domu!

Największe loterie lotto na świecie

Witaj w świecie lotto online!

Znajdziesz tu największe gry lotto, a także świeże wyniki losowania lotto i ciekawostki.

Sprawdzaj archiwalne wyniki losowania i najświeższe informacje.

Wybierz loterię dla siebie i zagraj online już dziś!

Czekają na Ciebie m.in. Powerball, EuroMillions, SuperEnalotto czy polskie Lotto.