Zwycięzca Powerball odebrał swoją wygraną!

20th Czerwiec 2015, 16:06

Losy Powerball przez InternetZawsze, gdy w lotto zdarza się duża kumulacja i ktoś zgarnia gigantyczną nagrodę, zastanawiamy się kim jest szczęśliwy gracz i co zrobi z wygraną. W przypadku zagranicznych loterii dodatkową kwestią, która zastanawia, jest to w jaki sposób zwycięzca odbierze swoją nagrodę – w gotówce od razu czy w ratach. Podobnie jest w kwestii zwycięzcy, który zgarnął 188 milionów dolarów w loterii Powerball USA.

3 czerwca odbyło się losowanie, w którym pula wynosiła aż 188 milionów dolarów. Gdy ogłoszono, że jedna osoba poprawnie wybrała wszystkie 5 liczb podstawowych oraz liczbę dodatkową, zastanawiano się kim jest ta osoba i czy zdecyduje się na jednorazową wypłatę w gotówce czy na raty wypłacane przez 29 kolejnych lat.

Maria Herrera z Glendale kupując jeden los trafiła główną wygraną czyli aż 188 milionów $, które zdecydowała się wypłacić jednorazowo w gotówce. Zgodnie z regulaminem loterii Powerball USA wypłata jednorazowa oznacza wypłacenie części wygranej, a konkretnie 120 milionów dolarów. Po potrąceniu stosownych podatków Maria Herra wzbogaciła się o 84 miliony dolarów czyli o około 317 milionów złotych!

Gdyby zwyciężczyni wybrała opcję rocznych wypłat ratalnych to z pewnością otrzymałaby łącznie znacznie więcej niż 84 miliony dolarów, ale lepszy wróbel w garści, niż gołąb na dachu, prawda? Zwłaszcza, że ten wróbel jest całkiem pokaźnych rozmiarów i z pewnością pozwoli na życie na wysokim poziomie, bez żadnych obaw i trosk.

Chcesz dołączyć do grona milionerów i podobnie jak Maria Herrera nie martwić się o swoją przyszłość? Zagraj w którąś z największych loterii lotto na świecie w LottoPark, gdzie dostępne są ogromne jackpoty czyli niewyobrażalnie wielkie kumulacje. Kliknij w banner i zagraj o miliony!

powerball

Co zrobić, by zwiększyć swoje szanse na wygraną w lotto? Odpowiedzią jest lotto grupowe, które tu polecam z pełną świadomością, że jest to lepsza opcja niż gra indywidualna. Co czwarty jackpot wygrywany jest przez grupy, które wspólnie grają i zwiększają swoje szanse na zdobycie nagrody w popularnych loteriach, takich jak chociażby MegaMillions, Powerball, EuroMillions czy SuperEnaLotto.

Mega Millions przez Internet

Zagraj już dziś w amerykańskie lotto!

Rekordowe kumulacje lotto i atrakcyjne nagrody czekają!

Sprawdzaj wyniki lotto wygodnie i sprawnie przez Internet!

Zagraj w ulubione loterie bez wychodzenia z domu!

Największe loterie lotto na świecie

Witaj w świecie lotto online!

Znajdziesz tu największe gry lotto, a także świeże wyniki losowania lotto i ciekawostki.

Sprawdzaj archiwalne wyniki losowania i najświeższe informacje.

Wybierz loterię dla siebie i zagraj online już dziś!

Czekają na Ciebie m.in. Powerball, EuroMillions, SuperEnalotto czy polskie Lotto.