Zwycięzcy UK Lottery i EuroMillions – ciekawe historie

10th Maj 2017, 12:01

EuroMillions onlineChyba każdy zgodzi się ze mną, że wygrana na loterii to wyjątkowe, niecodzienne wydarzenie, które zasługuje na szczególną uwagę. Są jednak takie historie milionerów lotto, które są wręcz nieprawdopodobne, a już z całą pewnością są niezwykłe i zaskakujące. Można pokusić się o stwierdzenie, że niektóre z tych historii jednoznacznie wskazują na przeznaczenie. Dziś chciałbym zaprezentować kilka przypadków milionerów brytyjskiego lotto, którym wygrana była z całą pewnością przeznaczona.

Pozytywne myślenie kluczem do sukcesu!

Aaron Smith z rodziną rozpoczęli niecodzienną grę bożonarodzeniową. Postanowili skorzystać z tzw. wizualizacji marzeń, w tym przypadku chodziło oczywiście o wygraną w lotto. Cała rodzina postanowiła udawać, że udało im się wygrać duże pieniądze na loterii liczbowej. By uwiarygodnić swoją inicjatywę, zadecydowali, że będą publikować w mediach społecznościowych fotografie z toastami, szampanem czy innymi sposobami okazywania radości po otrzymaniu informacji o wygranej w lotto. Być może niektórzy czytelnicy pomyślą, że to dziwne zachowanie, ale wielu trenerów mentalnych twierdzi, że wizualizowanie marzeń powoduje, że pewnego dnia rzeczywiście się spełniają. Ta teoria sprawdziła się w przypadku Aarona, który w trakcie zabawy w wizualizacje, kupił los loterii UK National Lottery, który okazał się być losem wygrywającym, wartym milion funtów.

Podwójna szansa

Derek Ladner to gracz z Kornwalii, który od wielu lat gra w lotto i za każdym razem skreśla na swoim kuponie ten sam zestaw liczb. Któregoś dnia zapomniał czy kupił los ulubionej loterii czy może jednak nie. Aby nie przegapić losowania zdecydował, że kupi los i najwyżej będzie miał dwa, bo lepiej mieć dwa losy niż przegapić losowanie i nie zagrać. Bez wątpienia to było przeznaczenie, ponieważ w losowaniu wybrano właśnie te liczby, które mężczyzna skreślał od lat! Dzięki posiadaniu dwóch losów loterii mógł odebrać łączną nagrodę, która wyniosła aż 958 284 funtów.

Piórko znakiem prosto z nieba

Po śmierci ojca Susan Crossland znalazła białe pióro, które odczytała jako znak niebios mówiący o tym, że jej ojciec spogląda na nią z nieba. Po dwóch latach znalazła dokładnie takie samo pióro i tym razem odczytała to jako znak, by zagrać w UK Lottery – ulubioną grę liczbową ojca i oczywiście wybrać te same liczby, które zawsze wybierał on. W ciągu tygodnia od daty gry, zdobyła nagrodę pieniężną – 1 218 618 funtów.

Jedna przepowiednia nie wystarczy? A dwie?

Rachel Bryan nie była osobą, która zwraca uwagę na to, co piszą w horoskopach. Jej dzienny horoskop opublikowany w jednej z gazet mówił, że wygra w lotto. Brytyjka nie przyjęła tego do wiadomości, ale zmieniło się to w momencie, gdy zobaczyła że horoskop w zupełnie innym źródle, przepowiada dokładnie to samo. Pomyślała, że to nie może być przypadek i zdecydowała, że kupi losy lotto i sprawdzi czy rzeczywiście pieniądze są jej pisane. Jak można się łatwo domyślić – przepowiednie się sprawdziły, a kobieta wygrała dokładnie 2 593 004 funty.

Prorocze sny

Mężczyzna z Londynu, który nie chciał zdradzić swojej tożsamości, postanowił zagrać w EuroMillions, gdy przez 5 kolejnych nocy, we śnie, odwiedzała go dokładnie ta sama wizja. Za każdym razem mężczyzna odwiedzał kolekturę lotto, pobierał z półki ostatni kupon do skreślania liczb i za każdym razem wybierał dokładnie te same liczby. Ani razu we śnie nie widział losowania ani nie poznawał wyniku, ale uznał, że skoro tyle razy widzi te same numery lotto – czas sprawdzić, czy sen może się spełnić. Udało się! W losowaniu EuroMillions zdobył ponad 500 000 euro, ponieważ poprawnie wskazał 5 liczb podstawowych i jedną liczbę dodatkową.

To tylko niektóre z ciekawych historii zwycięzców brytyjskiego lotto. Jeśli chcesz poznać inne ciekawe, niecodzienne i naprawdę niezwykłe historie – korzystaj z tego bloga, a w międzyczasie wybierz swoje liczby i zagraj w UK Lottery lub EuroMillions przez Internet!

Mega Millions przez Internet

Zagraj już dziś w amerykańskie lotto!

Rekordowe kumulacje lotto i atrakcyjne nagrody czekają!

Sprawdzaj wyniki lotto wygodnie i sprawnie przez Internet!

Zagraj w ulubione loterie bez wychodzenia z domu!

Największe loterie lotto na świecie

Witaj w świecie lotto online!

Znajdziesz tu największe gry lotto, a także świeże wyniki losowania lotto i ciekawostki.

Sprawdzaj archiwalne wyniki losowania i najświeższe informacje.

Wybierz loterię dla siebie i zagraj online już dziś!

Czekają na Ciebie m.in. Powerball, EuroMillions, SuperEnalotto czy polskie Lotto.